Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma kaptam egy 7 hetes kiskutyá...

Ma kaptam egy 7 hetes kiskutyát és most kint van egyedül a sötétbe nagyon sajnálom, de félek, ha kimegyek hozzá még rosszabb lesz. Nagyon fél kint? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 17:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

18:19!


Akkora hülyeséget írtál!

Hogy lehetne összehasonlítani a te 2 kiskutyádat egy szem árva kölyökkel?


Kedves Kérdező!

Sajnálhatod is a picit, hisz elkerült egyik percről a másikra a megszokott helyéről a testvéreitől egy idegen, zajos, hideg helyre.

Ennek ellenére túl fogja élni!

Nem hoztatok neki vmi ruhácskát a tenyésztőtől, amin a tesók szaga van?

Legyen zárt, meleg, száraz helyen, adjatok neki enni, inni.

Most nagyon rossz neki, de pár nap alatt meg fogja szokni.

2010. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Menj ki hozzá, játszál vele, nyugtasd meg...vagy mikor akarsz ránézni? holnap?:S
2010. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

Hát engem ma mindenki lepontoz? :@

Gondolom a szaporítóktól vásárló nagyokosok.

Normális tenyésztő oda sem ad egy kutyát 8 hetes kora előtt...

2010. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
voltam kint 1-2 órája csak nem lesz neki rosszabb ha kimegyek és bejövök? utána várja h mikor megyek ki megint
2010. jan. 9. 18:39
 15/19 anonim ***** válasza:
Menj ki nyugodtan, foglalkozz vele. Kivéve abban az esetben, ha ajtókaparással, sírással akarja kikényszeríteni, mert ha rájön, hogy ezzel eléri a célját, akkor aztán soha nem lesz nyugtod tőle...
2010. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom hogy mit csináltok ebből ekkora ügyet.Nem lesz semmi baja.Kb 2napig fog félni.Utána meg elkezdi felfedezni a terepet.Nem szoba kutya lesz,nem kell elkényeztetni.

Miénk is sírt mikor elhoztuk,de megszokta.Most kítűnő házőrző.

2010. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ilyen pici igazán belehetne vinni, legalább az első pár napra. Szegénykét elszakították az anyjától, most meg kint a hidegben, egyedül. 7 hetes még nagyon pici, el se lett volna szabad még hozni, nem hogy kitenni az udvarra egyedül. Még ha nem is akarjátok szobakutyának az elején akkor is be kellene engedni, hogy ne féljen és hogy szokjon titeket. Milyen fajta kutya?
2010. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
jugoszláv farkasölő és leonbergi keverék
2010. jan. 10. 16:02
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hát az tényleg nem szoba kutya később lehet kint tartani de semmiképpen nem 7 hetesen frissen elválasztva!
2010. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!