Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert ilyen filleresek a...

Miert ilyen filleresek a pitbull terrierek es amstaffok?

Figyelt kérdés

Mindenhol neztem oket, mert szerettem volna venni egy kiskutyat es mar 5000fttol lehet venni. Atlagban pedig 10 ezer forintert adjak oket, de persze vannak dragabbak is 20-50 ezer kozott. De nagyon olcso a legtobb, sot ingyen is van, kolyok is! Tudom hogy a legtobb a kisebbseg kezeben van, vagy keverek csak fajtaneven adjak el, nade azert ilyen olcsok, mert senkinek sem kell, vagymert annyi van mint a nyuvek?

Mert en azert ilyen yorkikkal szemben alig talalok beloluk es ingyen meg 10 ezres yorkit senki sem talal, max egy evben egyszer...

Akkor miert ilyen olcsok?

Sot nemreg lattam egy hirdetest is, ahogy 5 ezer/ kolyok, de volt azt hiszem 4-5 es ha egybe viszik el, akkor az egesz 15 ezer. Ez elegge ijeszto. En arra gondoltam meg, hogy talan mind beteg, de amilyen emberek aruljak, ketlem, hogy ez erdekli oket..



2015. nov. 30. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pit SZÓKÖZ bull. Elegen tenyésztenek MO-n és környékén adba pitet, csak jó helyen kell keresni. Csak hát nem adnak kölyköt mindenkinek ugyebár.
2015. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Letezik, hogy 200 ezerert kapjak, ugy hogy nem viszem feltetlen sportversenyekre? Legalabbis halal komolyan nem. Csak hobbibol es csak amiben ugyes es elvezi a kutya, kenyszeriteni nem akarom es vilagbajnok sem akarok lenni. Csak ertitek, az egyutt toltott ido, lemozgatas, feladatok stb. fontosak. Vajon igy is adnanak el nekem?
2015. dec. 2. 01:39
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát ezt nekünk honnan kellene tudnunk? Nyilván aki tenyészt, annak ad el akinek akar. Ha szimpatikus vagy neki, meg jó helye lenne a kutyának,akkor gondolom ad el itthonra is.
2015. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod elégíteni a NAGYON magas küzdő igényét, ha megérted és elfogadod hogy nem feltétlen falkakutya, és van hozzáértésed a fajtához akkor kaphatsz. Tenyésztője válogatja.
2015. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!