Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy kapjak egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még kutyusom,de mindig is szerettem volna egyet,de sosem engedték.Mit tegyek?

2016. márc. 21. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha van ismerősöd akinek lakásba van kutyája (vagy nem tudom hogy neked lakásba lenne e) akkor mennyetek el hozzá a szüleiddel együtt és mond hogy kérdezzenek tőle! De először te is kérdezz tőle hogy mivel jár egy kutya tartása. Ha lakásban laksz akkor tudnád levinni legalább 3x amiben az egyik egy lefárasztós, játszós, több órás? Lenne pénzetek ivartalanításra, oltásokra, tápra?
2016. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bollocks ***** válasza:
97%
Találj munkát, költözz el, legyél önellátó, és vehetsz magadnak kutyát.
2016. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerek vagy és a szüleid nem akarnak állatot akkor sehogy. A kutyával foglalkozni kell, és ha suliba jársz akkor neked erre nem mindig lenne időd. A szüleidnek meg csak nyűg lenne. Majd felnősz és lehet kutyád. Addig is olvass róluk, nevelésről, stb, mert nem olyan egyszerű mint sokan hiszik.
2016. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván oka van annak, hogy nem engedik.

Mi az oka? Ezt megkérdezted már, mondták már?

Mennyi idős vagy?

2016. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Egy kutya 10-14 évig is elél. Gondolod, hogy a te változó életviteled mellett folyamatosan el tudnád látni az igényeit?
2016. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,és igen megkérdeztem,hogy mi az oka és csak annyit mondtak,hogy csak.
2016. márc. 23. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!