Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem ugat a kutyam mint...

Spencer26 kérdése:

Miert nem ugat a kutyam mint ahogyan azt hazorzo kutyak szoktak?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Van egy feleves kutyam de csak enegem meg a csaladot ugassa es ha ehes, na meg kozbe nehanyat ugat egyebet is ,de nem ugy ugat mint a masik oreg kutyank.A fajtajat nemtudom milyen ,csak annyit tudok ,hogy nem nagy novesu.ime egy kep rola .


[link]


Szoval egy szer volt olyan ,hogy bejott egy idegen ember es egyet se ugatott,elmet melette akar megis is simogathatta volna .Ez a baj a kutyaval ,mit tehetnek ,hogy ugasson es legalabb jelezze ,hogy valaki idegen jon illetve beakarna jonni?


Azert tettem be kepet a kutyarol ,hogy hatha valaki tudja esetleg ,hogy ez milyen fajta es egyaltalan fog -e ugatni .Elnezest kerek az ekezetekert .

A segitseget elore is koszonom!



2016. máj. 23. 19:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja ,csak erdeklodtem ,hogy milyenne ,fog valni ha megno es ,hogy milyen fajta :) ,kapucsengo az van ,es amugyis zarva van van a kapu egesz nap.:)Az allatokat azt ugassa sundiszno,madar ,giliszta stb azt is :)Kisebb koraba a tyukokat is szerette hajtani de aztan eltettuk mashova mert mar tulzasba vitte es ugy csinalt mintha terelte volna oket,es feltunk ,hogy nehanyat megis kostol.
2016. máj. 23. 21:14
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

'A pásztorkutyák szerinted mióta jók területőrzésre?'


A nagytestű pásztorkutyák ősidők óta. Ugyanis erre lettek kitenyésztve: őrizzék a gazda tulajdonát, nyáját.

2016. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A kapu nalunk is zarva van :) riaszto rendszer meg nem kell :)
2016. máj. 23. 21:22
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Én nem aggodnék . Ezt csinálta a tacsink is . Hanyat vágta magát az elsö idegennek .. de amire sosem gondoltunk .. egyik naprol a másikra ha sötétbe akart valaki bejönni akár a család vagy bárki . Ha nem simogatta meg a hasát mikor bejött letámadta .. volt ,hogy bulibol haza elfelejtettem majd orditva rohantaam a kutyám elöl mert nem ismert meg csak mikor elorditottam magam . Fog ez javulni hidd el . Anit 7 kutyánál megtanultam az ,hogy mindig a legkisebb a legsunyibb és attol kell félni . Lehet van egy vérebed csak még nem tudod :D
2016. máj. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanígy néz ki a kutyám, csak zsemleszínűbe. Ő vizsla terrier a doki szerint de amúgy kitudja.. nekünk ugat, de ö tanulta a szomszéd kutyáktól, nincs kizárva hogy majd eltanulja az idősebbik kutyádtól. Ha az idös ugat, dícsérd, és majd ö is dícséret miatt ugatni fog. Egyébként az enyém 8éves múlt és boldog boldogtalant játékra invitál, nem látszik a kor rajta, mindenki azt hiszi, kölyök. Ha nem velem nött volna fel, én is azt hinném :) de jelez, mondjuk 0 agresszivitás van benne, elképzelhetőnek tartom hogy amit ni jelzésnek veszünk az neki valójában játékra invitálás az idegeneket :D
2016. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!