Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz 3 kutyám: egy Német...

Lesz 3 kutyám: egy Német juhász, egy Golden retriever és egy Jack Russell-terrier (lehethogy lesz még 1 akita is). Melyik táppal etessem őket? Royal Canin táppal, vagy Taste of the Wild táppal? Fajtához szabva melyik milyen ízű tápot szeret?

Figyelt kérdés
Vagy ha azok nem jó tápok akkor tudnátok nekem ajánlani jobbakat?

#Melyik táp a jobb?
2017. febr. 6. 20:19
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
A barátomnak már van barátnője és munkája is . :) A lényeg gondolom az ,hogy szerintetek nem birok mind a hárommal foglalkozni egyszerre,pedig de mert reggel 2 kutyámat elviszem,a harmadikat pedig a haver barátnője... és akkor 3x lenne sétáltatva: reggel,este,délbe.Amúgy meg nagy hely van és hárman vannak csak tudnak egymással is játszani egy kicsit.Amúgy meg kinéztem pár oldalt ahol lementettem mindenféle kutya játékokat tehát amikor megjönnek aznap én már rendelem is.
2017. febr. 7. 18:51
 12/39 anonim ***** válasza:
83%
Szegény kutyák. Remélem tudod hogy tenyésztőnél foglalni kell és nem akkor van kölyök amikor te akarod.
2017. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Előbb kérdezhetnél,aztán válaszolj oké? Már lefoglaltam őket csak nem tudtam milyen táppal várjam őket... rajtad is érződik hogy nagyon okos vagy.
2017. febr. 7. 18:57
 14/39 anonim ***** válasza:
89%
Te jó ég... majd írd meg hogy haladsz erre kíváncsi leszek... gondolomt tudod hogy a kiskutyák csak a rosszat/hülyeséget tanulják el egymástól. Kívánnék sok sikert (csak a kutyák érdekében) de nem látom értelmét, ebből nem lesz siker.
2017. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Szia még jó,hogy elmentem tegnap boltba .... Tegnap este hivtak hogy mehetek értük. Jol érezték magukat egész nap (mert játszottam velük este) alvásnál sem volt gond és a táp is izlett nekik.Ma is játszottam velük sokat (annyit hogy most itt alszanak mellettem a külön-külön puha kutya ágyukba.Szóval jo sorsuk lesz az biztos.
2017. febr. 8. 10:29
 16/39 A kérdező kommentje:
1-2 perce keltek fel és most esznek tegnap a macskákkal is játszottak egy picit :P Aztán kifáradtak és lefeküdtek a macskák meg a kutyákon :)
2017. febr. 8. 10:38
 17/39 anonim ***** válasza:
88%

Nem teljesen értem, hogy miért váltottál egyből tápot amint megjöttek és nem folytattad azzal amit a 'tenyésztő' adott nekik elötte. Bár az is érdekes, hogy pont egyszerre hív fel mind a 3 tenyésztő, hogy mehetsz értük. Azt pedig teljesen kizártnak tartom, hogy ugyan attól a tenyésztőtől lenne mind a három kutya, mert épeszű ember nem ad oda 3 kölyököt egyszerre. Arról meg nem is beszélve, hogy aki tenyészt is több fajtát az se napra pontosan ugyan akkorra fogja fedeztetni a kutyáit, hogy egyszerre legyen 3-4 különböző fajtából alom.

Mindenesetre nem az én gondom, csak sajálom őket. Főleg a huskyt mert kb annyi a mozgásigénye mint a másik háromnak együtt.

2017. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Ez úgy történt hogy a németjuhász már meg volt reggel a golden retriever rá egy 2-3 órára a jack russel terrier pedig este 7-8 kor. Amúgy a tenyésztőt kérdeztem hogy lehet e TOTW-re váltani és azt mondta igen. Szóval? A huskyval minden egyes eddigi napon mióta van 3 órát játszok vele és 1x vagy 2x sétáltatom. Most is ez lesz csak jön hozzá még 3 társ ennyi. Ne sajnáld öket mert mint ahogy már mondtam JÓL érzik magukat mert egésznap játszunk és sokat alszanak meg kapnak tejet mert azt mondta a tenéysztő hogy elehet nekik adni minden esetre 1 órája játszottam velük, most fekszenek.
2017. febr. 8. 13:22
 19/39 anonim ***** válasza:
92%
A másik kérdésnél azt írtad még 2 hetet kell várnod... minek hazudsz össze vissza? Egy tenyésztő sem mondaná hogy persze ahogy hozzád kerülnek válts tápot... később lehet de nem rögtön, átszoktatni kell őket. Érdekelne melyik kennelből vannak.
2017. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
83%
Most olvasom... TEJET?? Baxdmeg... most már jobban sajnálom őket... szerencsétlenek most jerültek oda erre már jól megfosatod őket...az ilyen rohadt és hülye szaporítókat ne hívd tenyésztőnek mert nem azok... azokat a kutyákat nevelni is kell nem csak játszani velük (gondolom még alig 6 hetesek szóval egyenlőre nem kell őket nevelni) oltva vannak egyáltalán?...szerencsétlenek...
2017. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!