Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz 3 kutyám: egy Német...

Lesz 3 kutyám: egy Német juhász, egy Golden retriever és egy Jack Russell-terrier (lehethogy lesz még 1 akita is). Melyik táppal etessem őket? Royal Canin táppal, vagy Taste of the Wild táppal? Fajtához szabva melyik milyen ízű tápot szeret?

Figyelt kérdés
Vagy ha azok nem jó tápok akkor tudnátok nekem ajánlani jobbakat?

#Melyik táp a jobb?
2017. febr. 6. 20:19
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Igen oltva vannak. Nincs hasmenésük. Pedig azt mondták adhatok tejet akkor mostmár nem adok kösz hogy szoltál. És nem idösebbek nem 6 hetesek hanem 10... mind1 azt mondták válthatok tápot akk még adok nekik azt amit a tenyésztő.Amugy igen ugyvolt hogy ekll várni 2 hetet de aztán tudtam meg hogy idősebbek és ellehet hozni öket ezért elhoztam őket.És igen rohatt nagy szerencsém volt hogy mindet ellehetett hozni egy napon mert a jack russel volt ami 6 hetes de azt is megengedte a tenyésztő hogy elhozzam. (másik tenyésztő). igy már világos? vagy még mindig hazudgálok?
2017. febr. 8. 13:50
 22/39 anonim ***** válasza:
78%
Nincs a világon olyan tenyésztő aki odaadná neked a kutyáját 6 hetesen. Még a szaporítók közül is csak a legrosszabbak adják oda 6 hetesen.
2017. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
71%
Szóval mégis csak szaporítótól van...törvény van rá hogy 8 hetes kor előtt tilos elválasztani az anyjától...az a szapi csak gyors lepasszolta mielőtt elkezd látszani hogy keverék és/vagy beteg. Kezdhetsz imádkozni hogy legalább ideggyengék ne legyenek vagy örökletes betegségük ne legyen habár mivel törzskönyvük nincs azaz keverékek, merem állítani hogy a német jucinak még lesz baja a gerincével vagy a csípőivel...
2017. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Van törzskönyvük... amugy elirtam nem 6 hetes hanem 2 hónaposan (és ne gyere azzal hogy nem mondok igazat remélem félre azért még lehet irni)... mind1 fajatiszták... hadjuk is mert már eltértünk a tárgytol sé nem hülyék mert már tanitottam ezt-azt és értik.
2017. febr. 8. 14:00
 25/39 anonim ***** válasza:
73%

Akkor melyik kennelből vannak?

Tudom-tudom nem mondod el mert szaporítótól vannak vagy pedig kamu az egész. Nyílván lesz egy jól átgondolt kifogásod is, hogy miért nem osztod meg a kennelek nevét.

2017. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Lesz is tudod miért? Nem érdekeltek egyszoval felölem meg is halhattok nem érdekel nem ez volt a kérdésem és kész a kutyatápos volt nem ez .... a kutyáknak van törzskönyvük egészségesek,okosak innentöl nem érdekel majd megkérdezek mást nem fogok retardáltakkal vitatkozni.
2017. febr. 8. 14:18
 27/39 anonim ***** válasza:
12%
Azért még mi bagyunk a retardáltak mikor ő hazudozik egy anonim oldalon xD hány éves vagy komolyan? 13-nál több nem lehetsz...
2017. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Még jo hogy felkeltek az EGÉSZSÉGES OKOS TÖRZSKÖNYVES kutyáim ... megyek játszok velük ... nem vitatkozok itt a barmokkal.
2017. febr. 8. 14:25
 29/39 anonim ***** válasza:
32%
Játszál...amíg még tudsz a SZAPIS, BETEG kiskutyáiddal (már ha léteznek)
2017. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Egy az hogy nem betegek... és te hány éves vagy? 9 kb? ha több LENNÉL biztos megértenéd hogy hazudtam hogy hány évesek XD szerinted minek mondjam el? azért mondom össze vissza hogy hány évesek mert nincs közöd hozzá érted vagy még mindig nem? kis taknyos 5 éves... a kérdés rá vártam a választ az elején megkaptam az értelmes válaszokat aztán jöttek az ovodás válaszok ... olyanok mint TE nem birják felfogni hogy nincs közük hozzá hogy hány évesek .. szerinted nem tudom hogy hány évesek? lol amugy az összes kutya 3 hónap felett van szoval igy már örülsz hogy tudsz róluk vmit? (TE ovodás)
2017. febr. 8. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!