Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz 3 kutyám: egy Német...

Lesz 3 kutyám: egy Német juhász, egy Golden retriever és egy Jack Russell-terrier (lehethogy lesz még 1 akita is). Melyik táppal etessem őket? Royal Canin táppal, vagy Taste of the Wild táppal? Fajtához szabva melyik milyen ízű tápot szeret?

Figyelt kérdés
Vagy ha azok nem jó tápok akkor tudnátok nekem ajánlani jobbakat?

#Melyik táp a jobb?
2017. febr. 6. 20:19
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Ha nem léteznének akkor miért érdeklődnék a táp minősége után? LOL De nagyon okos vagy.
2017. febr. 8. 14:45
 32/39 anonim ***** válasza:
87%
"amugy elirtam nem 6 hetes hanem 2 hónaposan" elv. (Ha nem hazudtál) tegnap hoztad el őket. Most meg már mind 3 hónapos múlt...hát hallod gyorsan nőnek. Ha már (elv)van törzskönyvük nétd már meg hogy mennyi idősek te nagyon okos mert látom magadtól még ez sem megy... ja és mivel nem vagyok olyan mint te elmondom hogy 16 éves vagyok a kutyám 1 éves és 4 napos (törzskönyves habár magamtól is meg tudom jegyezni...) remélem örülsz te hazudók gyöngye
2017. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
80%
Ja és elég sajnálatos hogy nekem "óvodás" létemre több eszem van mint neked te szamár. És nagyon is érdekel mit csinálsz mert ha eddig nem jöttél rá épp 3 szerencsétlen kiskutyát készülsz elbaxni. Sajnálom hogy ezt még segítséggel sem vagy képes felfogni.
2017. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Azt te felfogtad hogy én elöbb irtam neked hogy tudom hogy törzskönyvesek és hány évesek csak neked ahhoz nincs közöd ezt érted? Amúgy te alapból ilyen hülye vagy,vagy fogják a kezed?
2017. febr. 8. 15:49
 35/39 anonim ***** válasza:
62%
Te menthetetlenül idióta vagy. Én csak a kutyák érdekét nézem mert ők nem tehetnek róla hogy egy ilyen idiótához kerültek. Majd imátkozom értük
2017. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
85%
Te tudod mi az a törzskönyv?? Mert az a mondatod nem éppen azt igazólja. "Azt te felfogtad hogy én elöbb irtam neked hogy tudom hogy törzskönyvesek " ugyanis a törzskönyvnek a KEZEDBEN kellene lennie... Amúgy nagyon kamu "szagú" ez a kérdés... egyszer 6 hetes, egyszer 2 hónapos, egyszer 3 hónapos... Hát ha te azt állítod, hogy 3 -4 kutyával normálisan tudsz dolgozni, akkor elég nagy kamu gép vagy... Én 2vel se szeretek egyszerre dolgozni, mert nem tudok úgy odafigyelni. Ha az egyiket le kell szidni a másik is magára veszi, vagyis nem jó és nem is olyan hatékony.
2017. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Tudom én is -.- inkább hadjuk a hasznos válaszokat köszönöm . -.-
2017. febr. 9. 16:53
 38/39 anonim ***** válasza:
87%

Nyugodjatok meg, kamu kérdés.

3 kutyát foglalózott, és mindhárom tenyésztő ugyanazon a napon pár óra eltéréssel jött rá, hogy JAAA idősebbek a kutyák el lehet hozni őket. 😂😂😂 És persze azonnal mehet a tápváltás nem is kell szoktatni, ezt is mindhárom tenyésztő külön-külön és persze igyanak tejet (ami kutyának TILOS!!!). Nyilván nem kamu még véletlenül sem.

2017. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
91%
KAMU mindenki tudja hogy a tenyésztò nem mondaná hogy adjon neki tejet és 4 kutyával ugy hogy időd sincs nem birnál foglalkoznk nagy kamu
2017. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!