Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol keressük hétvégén? Van...

Hol keressük hétvégén? Van ilyenkor is befogás?

Figyelt kérdés

Tegnap elszökött a kutyunk. Szerelők jártak nálunk és amikor kicuccoltak a kocsiba, nyitva hagyták a kaput, ő pedig valószínűleg akkor meglógott. A szakik vagy nem vették észre vagy féltek szólni, de a lényeg, hogy csak az esti etetésnél vettük észre, hogy nincs meg (hatalmas, zegzugos kertünk van, gyakran szimatol, pihenget itt-ott, ezért nem tűnt fel délután)

Még sosem szökött el, nem is ismeri a környéket és már öreg is. Ugye, jól sejtem, hogy nem talál vissza? Alig néhány órát aludtam, tegnap késő estig jártuk az utcákat, hátha... éjjel pedig minden kutyaugatásra felébredtem, hátha őt ugatják a szomszéd kutyák.

Most, hétvégén hol keressem? Kit hívhatok? Chippes! Kérlek, adjatok tanácsot!


2010. jún. 5. 06:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha van kocsitok, keressétek úgy, hogy leparkoltok valahol és járatjátok a motort akár 1-2 órán át. Állítólag kilóméterekről meghallják a kutyák és felismerik a saját autót. Nem tudom, működik-e, csak olvastam valahol...
2010. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!