Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lett új cicátok miután...

Mikor lett új cicátok miután az előző meghalt?

Figyelt kérdés
Három napja a szomszéd kuvasz kutyái megették az egy éves mentett cicámat. Felfoghatatlan számomra azóta is, hogy ez történt és sajnos nagyon rosszul élem meg hogy ő nincs többé. Családtagként tekintettünk rá és mivel mentett cica volt, mindenért olyan kis hálás is volt. Szeretnénk majd meg egy kis szőrgombócot a házba, de így hogy láttam kamera felvételen az egész esetet nem tudom jó ötlet lenne-e. Természetesen a szomszéddal lesz beszélve hogy a dögjeivel csináljon valamit, hogy meg egy ártatlan macska ne járjon így.

2023. aug. 15. 01:16
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
74%
#10 Dehogy kínzás. Miért kéne vadásznia? Házi macska. Háziasított. Az ember diktálja, mit tehet, és mit nem, a háziasítással átvállaltuk a felelősséget, kivontuk a természetből. Az embernek kéne átgondolnia, mi az ökológiai helyzete. Ha szerinted természetes kiereszteni egy macskát éjszakára, dobjál le pár oroszlánt a Budapest Parkba, aztán vadásszon kedvére. :D
2023. aug. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
10%
Minek kell ennyire leértékelni a kommentem?
2023. aug. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
62%
Ne legyen több macskád, ha nem tudod megkadályozni, hogy átmenjen a szomszédba. A törvény szerint eleve is köteles vagy az állatodat a saját ingatlanodon tartani. De amikor tudod, hogy a szomszédban a macska életveszélyben van, és nem akadályozod meg, hogy átmenjen, akkor felelőtlen állattartó vagy, ne tarts semmilyen állatot!
2023. aug. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
70%
Ne veszekedjetek a kérdező nem ezt akarja hanem konkrét választ vár
2023. aug. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
85%
Na de új cicát akar, amikor az újat is bármikor kivégezhetik a szomszéd kutyái. Hogy javasoljunk így neki új cicát ekkor vagy akkor! Én semmilyen macskát nem tartanék a helyében, ha ilyen veszélyes helyen élek, csak ha bent tartom a lakásban.
2023. aug. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
81%
#23 Alapból bent kéne tartani a macskát a lakásban. Már az egyiptomi is úgy tartotta az ókorban. Tanyán még elment, hogy jó a macska a ház körül, egerészik, legalább etetni sem kell, de néha dorombol, de városban hatalmas nagy felelőtlenség és ostobaság kószálni hagyni. Aki nem tudja biztosítani abent tartását akármilyen okból, az ne tartson macskát, tartson helyette kutyát, hörcsögök, kígyót, mit tudom én mit. A macska nem arra van, hogy néha az ölembe üljön, néha meg ne érdekeljen, hol jár. Aki ilyen hozzáállással tart macskát, annak pont elég képeket nézegetni róluk.
2023. aug. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
4%
Mindenkinek meghal a macskája sokszor ez benne van a pakliban
2023. aug. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
0%
Meg nekem is meghalt a macskám méregben amikor elmentem horvát országba
2023. aug. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
81%

#24. Ne átkozódj, mert az átok visszaszáll.

Hallgass azokra, akik azt írják, hogy ne akarj új macskát, amíg nem tudod úgy tartani, hogy ne legyen az élete veszélyben. Ez a te felelősséged, hiába mérgelődsz!

2023. aug. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
71%
# 27. Ezt rosszul tudod, nem a macska a hibás. Az állat gazdája felelős az állatért, hogy ne kóboroljon el az ingatlanáról. Ha ezt nem tudja biztosítani, akkor ne tartson állatot.
2023. aug. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!