Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lett új cicátok miután...

Mikor lett új cicátok miután az előző meghalt?

Figyelt kérdés
Három napja a szomszéd kuvasz kutyái megették az egy éves mentett cicámat. Felfoghatatlan számomra azóta is, hogy ez történt és sajnos nagyon rosszul élem meg hogy ő nincs többé. Családtagként tekintettünk rá és mivel mentett cica volt, mindenért olyan kis hálás is volt. Szeretnénk majd meg egy kis szőrgombócot a házba, de így hogy láttam kamera felvételen az egész esetet nem tudom jó ötlet lenne-e. Természetesen a szomszéddal lesz beszélve hogy a dögjeivel csináljon valamit, hogy meg egy ártatlan macska ne járjon így.

2023. aug. 15. 01:16
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinnem hogy az én hibám lenne. - miért, ki engedte, hogy a szomszédba mehessen?


Érdekes, az én macskámat sohasem ette meg kutya, ugyanis nagy elkerített helyen volt kinn is, nem a "világba mászkált".


Itt kizárólag TE vagy a hibás, senki más, és messze nem vagy felelős állattartó, különben élne a macskád.


0-ra pontozhatsz, az sem érdekel, de ha fáj az igazság...

2023. aug. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
94%
Az valahol érthető, hogy dühös és szomorú vagy, mert borzalmas körülmények között vesztetted a szeretett Cicádat, de amiket ide írogatsz, az nagyon erősen túlzás és csak haragot váltanak ki a többségből irányodba. Sajnos elsősorban te tehetsz róla, hogy megtörtént az eset. Amíg ez nem jut el a tudatodig, addig megnyugvást sem fogsz találni és másik Cica sem fog kelleni neked.
2023. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
3 napja pusztult el a "családtagod", de már az utódján jár az eszed. Biztos nagyon szeretted. Csináld azt, amit a szomszédom. Legyen több ivaros macskád, így mindig lesz utánpótlás, ha valamelyik feldobja a talpát. A tetemeket meg majd a szomszédod összeszedi, ha zavarja a szag. Eszem megáll...
2023. aug. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák törvény szerint voltak a saját gazdájuk területén tartva.

A te macskád volt rossz helyen, a törvény szerint saját területen belül kell tartani, meg kell akadályozni a szökést.

Ha egy autó csapta volna el, akkor dögöljön meg a vezető, amiért szabályosan, az úttesten közlekedett?????

2023. aug. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kis állat… 1 évesen…. Rosszul is lettem miközben olvastam


Miért nem lehet felfogni hogy a macskát BENT kell tartani???

2023. aug. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
Nen véletlenül van az, hogy a macskák átlagéletkora normális, biztonságos környezetben 15-20 év, míg az utcán élőké 1-3 év.
2023. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretném ha anyunak lenne egy fiatal cica csak az a pasztorkutyaja az unokatestvéremnek bantana. Inkább jobb ha nem megy oda új cica mint a kutya bántsa. A 9 éves cicám tart tőle de azért rafuj meg nem szalad el tőle. A másik kettő miatta tűnt el. Az egyik félt tőle és elment a másik macska meg kezdett a kertbe tartózkodni ahol kullancsok mentek bele,miatt daganat nőtt a fején és meghalt. Nem tudom meddig élhet egy kommondor de idegesít hogy amíg az ott lesz addig nem lehet másik cica. Ha az unokatesom apattamantbe megy a kutyát nem tudja vinni. És ez üldözi a macskákat. Olyan hogy akit kicsikorana megszokott azt szereti de a többi neki hogy mondjam ... szóval mintha juh vagy kecske lenne hogy terelni kell még vadászni rá mert az osztoneiben van.
2023. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

#37 Komondor? 10 évnél idősebb nagyon-nagyon ritka, ez a fajta egyik hátránya.

Kullancsos macskára megint azt lehet amúgy mondani, hogy a te felelőtlenséged. Az elszökött macska is. Nem a kutya a hibás.

Kezdjük ott, nagyon kevés kutya üldözi ösztönösen a macskákat, és tehettetek volna annyit, hogy összeszoktatjátok fokozatosan a macskákkal. Mert amúgy a legtöbb kutya-macska kapcsolat úgy kezdődik, hogy a macska kíváncsian odakap meg idegesíti a kutyát, a kutyára meg rászól a gazdája, hogy azt a macskát éppenséggel szeretni kell.

Én speciel mindig uszítottam minden kutyámat a macskákra, hogy a fél város felelőtlenül kóborolni hagyott macskája ne az én udvaromra sz*rjon. Semmi bajom a macskákkal, de ne legyen macskaszálló a kertem.

2023. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
És mellesleg a komondor nem terel juhot vagy kecskét, hanem őrzi a portát és a nyájat. A puli-pumi-mudi terel, és ezek veszély esetén inkább jeleznek a nyugis időben pihengetőbb komondornak, de éjszaka és ha nincs puli, akkor járőrözik. Arra van, hogy megküzdjön a farkassal meg a zsivánnyal.
2023. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
48%

Akkor meddig él egy kommondor?

Ez a kutya állítólag keverék de sok a fajtára jellemző tulajdonság. Loboncos göndör a szőre, óriáskutya,vörös a színe, sárga a szeme és dupla bundája van még göndör.

Nem volna rossz ha 10 évnél tovább nem élne mert anyu 71 éves. Jobb lenne ha anyu élné túl a kutyát mert ha az unokatestvérem elköltözik nem tudom mennyit fog törődni vele. Ez a kutya talált, ki lett dobva 3 hónaposan az út szélére az anyjával és az unokazestverm valakitől kapta,vállalta hogy legyen a gazdája de akkor még nem volt elvalva, volt haza és nem tudta hogy anyuhoz kerül. A bérházban megvolt a kutya meg volt udvar ahová vigyék sétálni. A válással jött a baj. Akkor kerültek anyuhoz. És ha lakásba kerül nem tudom fogja e még szeretni a kutyát vagy visz e neki enni. Most állítólag szereti. De ott lakik anyunál a kutyával.

2023. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!