Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lett új cicátok miután...

Mikor lett új cicátok miután az előző meghalt?

Figyelt kérdés
Három napja a szomszéd kuvasz kutyái megették az egy éves mentett cicámat. Felfoghatatlan számomra azóta is, hogy ez történt és sajnos nagyon rosszul élem meg hogy ő nincs többé. Családtagként tekintettünk rá és mivel mentett cica volt, mindenért olyan kis hálás is volt. Szeretnénk majd meg egy kis szőrgombócot a házba, de így hogy láttam kamera felvételen az egész esetet nem tudom jó ötlet lenne-e. Természetesen a szomszéddal lesz beszélve hogy a dögjeivel csináljon valamit, hogy meg egy ártatlan macska ne járjon így.

2023. aug. 15. 01:16
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
18%
Ne légy már ilyen hülye az ő döntése ha akar vagy ha nem akar
2023. aug. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
0%
#35 Attól nem lesz ócska, vad dög a kutya, hogy legyilkolja azt, ami a felségterületét sérti. Én inkább azon aggódnék, ha az én kutyám hagyná idegen macskáját az udvaromon lófrálni. Nem kell kinyírni, de ha nem lehet elkergetni, inkább nyírja ki, minthogy figyelmen kívül hagyja.
2023. aug. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, további válaszokat nem várok. Mindenki gondoljon azt amit szeretne, az igazságot úgyis én tudom hogy történt. Szép estét.
2023. aug. 15. 03:54
 24/53 A kérdező kommentje:
#39 ámen
2023. aug. 15. 05:14
 25/53 anonim ***** válasza:
79%
Hogy kutyák macskát tépjenek szét, nem elfogadható. A farkánál fogva húzták át a másik szomszédból azt a szegény állatot. Megérne némi feljelentést, ha ennyire veszélyesek. Itt a szomszéd az, aki nem alkalmas kutyatartásra. Kérdés, hogy ki a felelős azért, hogy a kerítések sem lehetnek a legjobban.
2023. aug. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
16%
40: Ámen! Amúgy jó srác vagy, kérdező. Sok erőt a tragédia feldolgozásához.
2023. aug. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
24%

Mennyi gonosz rosszindulatú ember van, te jó ég. Zöme állítom a panel 10.emeletéről ír, fogalma sincs, hogy kertes házaknál más az élet, a cicákról meg pláne. Azok állandóan kóborognak, másznak. Azt hiszik, hogy azokat le lehet szabályozni, mint a kutyákat.

Hát nem. A cicák öntörvényűek.

Nekem is volt ilyen balesetem Kérdező, a sors úgy alakította, hogy jött a következő kis családtag, egy következő mentett cica. Jarj nyitott szemmel, vannak még cicák, akik rád várnak.

2023. aug. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, kérdező, csak olyan “pasisan” fogalmaztál.
2023. aug. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Persze, semmi gond. Az idegesség rátett egy lapáttal.
2023. aug. 15. 05:41
 30/53 anonim ***** válasza:
93%
Mivel van több cicám is, így amikor egyik meghalt, meggyászoltam, eltemettem. De addig, amíg ekkora veszélyben van nálad én biztosan nem hoznék másikat a házhoz. Csak a szerencsén múlik, hogy ne járjon úgy, mint az előző. Tessék macskabiztos kerítést, vagy kifutót építeni, az is idő, és utána gondolkodhatsz egy másik cica mentésén is akkor már.
2023. aug. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!