Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért "költözött" a kertembe...

Miért "költözött" a kertembe egy idegen macska?

Figyelt kérdés
Naponta többször látom ugyanazt a macskát a kertem egyik részén. Soha nem etettem, nincs soha kint számára ehető dolog. Nem piszkít a kertembe, nem nyávog hangosan, nem zavar, csak nem értem. Emberi szemmel nézve semmi okot nem látok, és nincs macskás ismerősöm, akitől megkérdezhetném.

dec. 27. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy éppen odaköltözött volna. Lehet hogy csak átjáró számára!
dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vadász és pihenő búvóhely , mindnek van több is .
dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami macskáink mindig akkor strázsálnak a szomszédnál és azokon a részeken ahol kártevőt sejtenek. Képesek ott ücsörögni és órák hosszat nézegetni ugyanazt a repedést vagy susnyást olyankor tudom hogy ott van valami egér vagy patkány fészek.
dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem a te kerted,hanem az ő területe.Ez van,szokj hozzá.
dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Azt hiszem, igazad van.
dec. 27. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugis a kerted, jó búvóhely számára. Ne üldözd el, lehet hogy valami kártevőt érez. Apukámnál is szeretnek a teraszon napozni az idegen cicák is, el is tűrik ha apu kimegy, nem félnek tőle.
dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!