Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy döglött macska a...

Van egy döglött macska a kertembe, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Találtam a kertemben egy döglött macskát. Mit kezdjek vele?

Be van fagyva a föld, meg amúgy se akarok állat temetőt a kertemből. A kukkoló szonszèdom lehet azt hinnè èn öltem meg, azèrt ásom el.

Na meg ki tudja, lehet valami gazdás kóbor ès keresik. Körbehíresztelik hogy megöltem.

Kitehetem lapáttal az út szèlère?

Megbüntetnènek èrte, annak ellenère is hogy nem az èn macskám?


Nem tudom mit csináljak. Mindkèt szomszèdom kukkoló, az egyik pedig jelentgetős típus is, pl szemèttelepre kivittem az előző lakó itthagyott cuccait, de mèg ki se álltam a kocsival, utánfutóval már itt voltak a rendőrök hogy bejelentèst kaptak, illegálisan rakom le a szemetet a termèszetben.

Nem akarok magamnak problèmát a döglött macska miatt. Mi lenne a megoldás?


dec. 27. 15:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hát néha amúgy nem sokat számít a közterület, mi kisvárosunkban egyiket elütötték az út közepén kb. aztán senki sem szedte fel, a reggeli meg a délutáni forgalom meg folyamatosan lapítgatta, és és 1-2 hét alatt elkopott a macska
dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 Mert senki nem jelezte.
dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

A kutyám szokta nyírni a bejövő macskákat, én elásom. Hol van fagyott föld?

Itt mocsár van kb

dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Magánterületről is elviszi a gyepmester?

Ha véletlenül tényleg el is viszi, akkor garantáltan elég sok pénzt kér érte. Ha nem így lenne, akkor nem lennének olyan vállalkozások, amik abból élnek, hogy elszállítják az elpusztult állatokat.

Én legutóbb beleraktam 2 nejlonba, és bele a kukába. Az is illegális, de így volt legegyszerűbb.

dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 Pont ezért javasoltam, hogy ki kell rakni a kerítésen túlra, az már közterület, onnan elviszi.
dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Tegnap kitettem, írtam emailt a legközelebbi gyepmesteri telepnek, ès az önkormányzatnak is. A gyepmestert ma hívtam is többször, de nem vettèk fel. Nem vittèk el.

Lehet holnap, vagy lesz4rják.

dec. 28. 17:51
 17/18 anonim ***** válasza:
egyszer megdöglött a kertünkben egy macska. hideg is volt, már beállt a merevség is ahogy kinyúlt szegény, szüleim okos megoldásként híve átdobták a szomszédba. csakhogy úgy gurult hogy pont talppal felfelé állt meg... gondolhatjátok,aki megtalálta látta hogy ez nem így döglött meg, valahogy idekerült. ilyen helyzetekhez képest én is jobb ötletnek tartom még a bezacskózást és egy konténer kukukába kidobást is mint írták. most kiraktad, végignézheted ahogy elkezd bomlani, nem szép az
dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk a szomszéd kertjébe átdobni ritka nagy taplóság.
dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!