Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért tesz úgy a macskám,...

Miért tesz úgy a macskám, mintha hányna? (Nem vagyok még annyi idős a szüleim szerint, hogy elmenjek vele dokihoz, de ha beszélek velük akkor mindenképp mondom nekik)

Figyelt kérdés

Ma vettem nála észre egyszer, kb 10perccel ezelőtt.

Hazaértem, ugyanolyan kedvesen/vidáman fogadott mint eddig. Elfordultam hogy levegyem a cipőt, majd úgy összegömbölyödve ( nem tudom mi rá a megfelelő szó, de az a lényeg, hogy olyan pózban volt a macska mint amikor hányni szoktak) és nem jött ki belőle semmi, inkább hasonló hangot adott ki mint amikor mi emberek krákogunk, vagy mintha küszködne valamivel. Miután megsimogattam abbahagyta.

Azóta ugyanolyan bújós, aktív, jókedvű.


Egész nap volt vele itthon valaki, ő nem vett észre rajta semmit a nap folyamán.

Nemrég adtam neki a kedvenc nasijából, majd jóízűen el is fogyasztotta.


Most volt nála ilyen először.

Egy éve van nálunk, benti kandúr cica, pár nap múlva 2 éves lesz.

Köszönöm ha végig olvastad!



márc. 6. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is beindult már a vedlés, kb ugyanezek a ,,tünetei". Plusz persze rengeteg szőr mindenütt:))

Egyébként szerintem jár neked a respect, amiért a fiatal korod ellenére ennyire odafigyelsz és aggódsz a cicád egészségéért. Sajnos sokan a felnőttek közül is csak lesz.rják, mi van a kisállatukkal és majd lesz alapon ráhagyják.

márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb. mindennapos, még szőroldóval is, valószínűleg tényleg a vedlési időszak miatt.
márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!<3333
márc. 7. 21:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Hirtelen étrendváltás miatt is szokott lenni de gondolom mindig ugyanazt a fajta kaját kapja.
márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!