Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskáimmal?

Mit csináljak a macskáimmal?

Figyelt kérdés
3 éve vannak nálunk, (3 macska) viszont most nemrég kisbabánk született. 1 cicát mindenképpen meg tartanánk, viszont 2 macskát szeretnék el ajándékozni, mert brutál mennyi macska szőr van a lakásban sőt, van, hogy a gyerek szájából és szeméből kell kiszednem a macskaszőrt és már nagyon, de nagyon elegem van ebből. Arról nem beszélve, hogy időm sincs szegényekkel foglalkozni, mert minden időmet a kicsire fordítom! Szerintetek van esélyem arra, hogy a 2 macskát egybe fogadja valaki örökbe? És hogy 100%ra benti macskák legyenek?

#macska #baba #macskaszőr #Macskaörökbeadás
ápr. 15. 12:37
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg vannak barátaid, ismerőseid akik macskások? Kérdezd meg őket.
ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Az a baj senki…egy ember volt aki macska bolond és van 7 macskája, de ő is csak menhelyet tud megoldásnak…de oda nem adnám be, csak szerető családba…🥺

Viszont már teljesen ki vagyok, iszonyat bűz van a lakásban és félek, hogy ez egy kis babának nagyon nem tesz jót, meg persze nekünk sem jó, hogy emiatt nem jön hozzánk senki, mert rosszul vannak a brutális macska szagtól (pedig ivartalanítottak és rendszeresen takarítom az almot is)

ápr. 15. 12:53
 3/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem is értem, a bűz és a szőr a baba előtt nem volt zavaró? Tudtátok, hogy ez a helyzet, ide bevállaltatok egy gyereket és most, amikor már megszületett kezdtek el kapkodni, hogy mi legyen a macskákkal? Terhesség alatt ez nem merült fel? Felelőtlenek vagytok.
ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
12%

Senki sem fogja befogadni, állandó macskadömping van évtizedek óta mindenhol.. Ha van kerted kiengeded és száműzöd a macskákat a lakásból vagy a gyereket neveled máshol ahol nincs macskával összezárva!


Én is hasonlóan jártam pár éve, mindenki csak ígérgetett még volt olyan hibbantvis aki azt kérdezte mennyit kérek értük... Úgyhogy egy nyári napon meguntam és levittem horányba szabadonengedni az összeset, ott legalább nincs forgalom, és van miből kukázni meg el tudnak szegődni házakhoz...

ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
56%
#4, gratulálok...
ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Sajnos kertünk nincsen mert panelban lakunk. Gyerek előtt is volt ilyen, de nem ilyen szintű és azt hittem kordában tudom tartani, de sajnos nem.
ápr. 15. 13:07
 7/43 A kérdező kommentje:
Elengedni meg nem szeretném őket, mert ezt egyáltalán nem tartom empatikusnak és attól függetlenül szeretem őket
ápr. 15. 13:08
 8/43 anonim ***** válasza:
83%

Mitől van bűz? Létezik az, hogy nálatok nincs ablak, amin keresztül szellőztetni tudtok? Esetleg fedett almosláda..?

A szőrhullást pedig csökkenteni lehet gyakoribb fésüléssel, furminátorral, és amúgy is, hamarosan vége a vedlési időszaknak. Tény, hogy addig gyakrabban kell porszívózni.

De tény az is, hogy a macskákat "egyszerűbb" kidobni..

ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

#8

Állandóan télen/nyáron 4 ablak van nyitva!

Al alom tálca fedett és szűrő is van benne! Folyamatosan fésülöm őket furminatorral, de annyit ér mint hallottnak a csók. Egésznap fésülhetném őket, folyamatosan ömlik belőlük a szőr. Egy 60literes kuka megtelik 1 macska szőrével 1 alkalom fésülés után! És a benti macskáknál sajnos nincs “vedlési időszak”, mert ők egész évben vedlenek

ápr. 15. 13:18
 10/43 anonim válasza:
53%
Nekem öt macskám volt, amikor megszületett a gyerek, mégsem okozott gondot, pedig egyedül voltam velük panelban. Évente kétszer géppel le lettek nyírva a macsekok, így nem volt szőr. Beszereztem egy levegő tisztító készüléket, így szagok sem voltak és a készülék az apró port, szőröket is összeszedte.
ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!