Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskáimmal?

Mit csináljak a macskáimmal?

Figyelt kérdés
3 éve vannak nálunk, (3 macska) viszont most nemrég kisbabánk született. 1 cicát mindenképpen meg tartanánk, viszont 2 macskát szeretnék el ajándékozni, mert brutál mennyi macska szőr van a lakásban sőt, van, hogy a gyerek szájából és szeméből kell kiszednem a macskaszőrt és már nagyon, de nagyon elegem van ebből. Arról nem beszélve, hogy időm sincs szegényekkel foglalkozni, mert minden időmet a kicsire fordítom! Szerintetek van esélyem arra, hogy a 2 macskát egybe fogadja valaki örökbe? És hogy 100%ra benti macskák legyenek?

#macska #baba #macskaszőr #Macskaörökbeadás
ápr. 15. 12:37
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

#11

Ezzel én is próbálkoztam, hogy le nyírtuk a szőrüket, de óriási cirkuszt csináltak a macskák és ugyanúgy tele volt minden szőrrel☹️de lehet valamit én csináltam rosszul vagy nem tudom

ápr. 15. 13:26
 12/44 anonim ***** válasza:
57%

Ha buz van akkor valamit nagyon rosszul csinalsz. Sok macskas ismerosom van es sehol nincs budos. Pedig van ahol 3 macska is van.

En borzalmas embernek tartalak amiert el akarod kuldeni oket. Azert mert 3 bol csak kettot azert meg borzalmasabb embernek.

Felelotlen allatartobol felelotlen szulo lesz.

Gratulalok.

ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

#13

Azért vagyok borzalmas ember, mert szeretnék nekik egy olyan helyet találni, ahol megkapják a megfelelő figyelmet és törődést, amit én nem tudok nekik megadni? Vagy amiért nem szeretném, hogy ha majd elkezd kúszni-mászni a gyerekem, akkor tele legyen macskaszőrrel mindene? Pontosítanál?

Borzalmas ember akkor lennék, ha kidobnám őket az utcára, de ilyet viszont soha nem tennék, mert ennyi felelősség tudatom van!

ápr. 15. 13:51
 14/44 anonim ***** válasza:
90%

Sok macskát befogadnak a Facebookon. Nem igaz, hogy nem lehet nekik gazdát találni. Javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot macskamentő szervezetekkel, hogy tegyék ki a cicáidat az oldalaikra közvetített gazdikeresőként. Aki macskát szeretne, ott fog keresgélni.

Helyes, hogy nem teszed ki őket az utcára sorsukra hagyva. Szerencsétlen lakáshoz szokott, gondoskodáshoz szokott kis jószágok pillanatok alatt elpusztulnának, lehet, hogy kínok között. Ne hallgass arra, aki ilyet javasol! Légy türelemmel, és találsz nekik befogadót.

ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
A létező összes csoportba ki tettem őket, viszont “hátrányból” indulnak, mert senki nem szeretne felnőtt cicát csak kölyköt ☹️
ápr. 15. 14:00
 16/44 anonim ***** válasza:
89%
Mi van ha pont azt az egy macskát tartod meg, amelyik a bűz forrása?
ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
#16 sajnos az összes egyszerre a bűz forrása :(
ápr. 15. 14:49
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Valamit te nagyon elb.szol. mivel eteted a kis bandát?

Nálam két macska van, meg két tengerimalac meg még egy kutya, aki napi 4x kint fetreng a fűben, sárban, esőben minden sétakor, mégsincs büdös, hanem forgács meg széna illat, a cicáknak babaillatuk van, a kutyust 3 havonta fürdetem, babafürdető illata van, séták után letörölgetem.

Mind az 5 állatgyerek vedlik, mégis napi egy sepréssel, minden állat napi egyszeri kifésülésével nincs szőrtenger a lakásban, kétnaponta fel is mosok minden szobában gyöngyvirág illatú felmosószerrel, kosz sincs.

Az almot is napi 2x kitakarítom a cicáknak, malacoknak is, nincs büdös, állatszag sincs. Nem értem, te mit csinálsz.

ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Én követem a Facebookon ezeket a macskamentő csoportokat, sok felnőtt cica is gazdára talál. Még úgy is, hogy csak benti cicáknak adják őket. Türelem kell, ne add fel.

Vannak oldalak, ahová Te nem tudod feltenni, pl. menhelyek oldalára. Azokat meg kell kérni, hogy tegyék ki ők. Nekem pl. a Noé Állatotthon tette ki az oldalára az egyik mentett kutyámat, és lett is jó gazdája.

ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
76%

Na nehogymar szobrot emeljunk amiert inkabb gazdat keresel neki es nem az utcara dobod 😅

Hat ez a minimum hamar ilyen borzalmas vagy. Es igenis az vagy. Egy allat se kerte , hogy fogadd be , de te harmat is magadhoz vettel ezzel vallalva 10-15 + ev felelosseget ertuk.

Mikor macskad lett nem gondoltad at, hogy egyszer gyereket is akarsz ?

Jah nyilvan nem 🤦‍♀️

Es azert is borzalmas vagy mert rosszul tartod oket. Ha jol tartanad nem lenne se budos se ennyi szor.

Nagyon szomoru , hogy emberek pusztan kedvtelesbol megnyomoritanak allati életeket.

Es borzalmas szulo lesz az olyan emberbol aki egy allatrol sem tzd gondoskodni , adott esetben meg myugodt szivvel el is dobja magatol.

Javaslom 1 macskat se maradjon nalad. Eleg lesz neked a gyerek talan ot majd nem dobod elha mar nem cukimuki....

ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!