Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskáimmal?

Mit csináljak a macskáimmal?

Figyelt kérdés
3 éve vannak nálunk, (3 macska) viszont most nemrég kisbabánk született. 1 cicát mindenképpen meg tartanánk, viszont 2 macskát szeretnék el ajándékozni, mert brutál mennyi macska szőr van a lakásban sőt, van, hogy a gyerek szájából és szeméből kell kiszednem a macskaszőrt és már nagyon, de nagyon elegem van ebből. Arról nem beszélve, hogy időm sincs szegényekkel foglalkozni, mert minden időmet a kicsire fordítom! Szerintetek van esélyem arra, hogy a 2 macskát egybe fogadja valaki örökbe? És hogy 100%ra benti macskák legyenek?

#macska #baba #macskaszőr #Macskaörökbeadás
ápr. 15. 12:37
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
61%
Neked nem való se állat se gyerek kérdező, ez mostmár biztos, felesleges volt szülnöd. Ekkora ügyet csinálni pár macskából. Az én macskám még soha nem hugyozott be, ki szokott kéreszkedni az udvarra, egyszer szart be mikor még kicsi volt. Elkényeztetted a macskákat vagy nem értesz hozzájuk és ráadásul igénytelen is vagy hogy hugyos kanapén ülsz a gyerekkel. Napi kb 10 percet foglalkozok a macskámmal, nap nagyrészében alszik meg elvan magában, tudom hogy a macskák nem igénylik a folyamatos pesztrálást mint egy kutya. Ha öt gyerekem lenne akkor is lenne pár percem enni adni neki te meg vinnyogsz mint valami...
ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!


Ha heti 1x takarítasz almot, azt is úgy, hogy csak újat öntesz a régire, ne csodálkozz, hogy máshova járnak dolgukat végezni. Te sem ülnél rá olyan WC-re, amit körbekentek f@ssal.


Remélem, találsz gazdid a cicáknak, és remélem, nem csak kettőnek, hanem mind a háromnak.

ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
67%
Plusz még a gyereknek is új gazda, és tiszta lappal mehet az élet. 😄
ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Egy légtisztítóval érdemes lenne megpróbálkozni. Persze egy jó minőségű nagyobb kiadás, de egy olyan helyre ahol kisbaba van főleg megéri hosszú távon. A heti egy alom takarítás pedig valóban nagyon kevés és nem szabad elfelejti, hogy nem az állatok tehetnek róla ha a gazdinak nincs ideje rájuk.
ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 Bögyös Dávid ***** válasza:
Nincs semmi bajuk, például nem cukorbetegek? Érdemes beszélni egy állatorvossal.
ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

#36

Már voltam velük dokinál és macska terapeutát is hívtam hozzájuk. Az unatkozáson kívül elvileg semmi bajuk nincsen

ápr. 17. 19:10
 37/44 anonim válasza:

Még mindig egy hazug troll vagy.

És még mindig aljas húzás, hogy segítőkész embereken élősködsz.

Menj politika kategóriába trollkodni, itt ízléstelen.

Akárhányszor jelentgetsz és hisztériázol, ide fogom írni újra.

ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, védőnő nem járt nálatok? Náluk a patyolat tiszta, illatos lakásban is rosszallotta az egy szem idősebb jól viselkedő macskát.

Nálatok a szőrhalmos, több hetes használt alomtól bűzlő macskahugyos bútoros környezet meg rendben van egy kisbabával? Vagy a gyerekorvos nem látja/érzi a gyerek ruháján? Nekem ez nagyon nem stimmel.

ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Dehogy hivtal te macskaterapeutat 😂😂


Na de nem is lenyeges , mert a macskaid a te lustasagod miatt hugyoznak mindent ossze es a te trehanysagod miatt szörös minden.

Ez tény . Hiszen jartam mar tobb lakasban is ahol volt 1-2-3 macska + gyerek megse volt sehol halom szor 1 hetes alom es hugyos kanape sem.

ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Miért ne hívtam volna macska terapeutát?😂komolyan ezzel ki poénkodtak???😂😂😂keress rá tiktokon Osvald Zsófiára. Tőle kértem személyes tanácsot, hogy mi lehet a gond, nincs -e szeparációs szorongása a macskáknak. De semmi!
ápr. 17. 21:41
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!