Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kenjem és csepegtessem...

Mivel kenjem és csepegtessem a kiscica begyulladt szemeit?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyák lettek a szemei hiába ápolom. Először csak könnyezett, most már bevan dagadva és váladékozik, a szemeit alig lehet látni :S kamillás teával borogatom, és neomicyni szemcseppel csepegtetek bele, de semmit nem javult :S előtte garasone szemcseppet használtam attól még rosszabb lett :S segítsetek mit csináljak? mit csepegtessek bele? mivel kenjem? szerintem kötőhártyagyulladása lehet. Orvoshoz csak legvégső esetben viszem, mert a cicákat most fialta a macskám, ajándékba ingyen elvihető házicicák, szóval nem szeretnék 4000 ft-ot elkölteni az orvosnál, hogy csak megvizsgálja, mert nállunk ennyibe kerül, utána meg ingyen elvigyék....pénz nem kérhetek értük hiszen csak házi cicák, légyszi segítsetek, mindenképpen azt szeretném hogy meggyógyuljon
2011. jún. 1. 09:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10.11-es vagyok

igen én is úgy értettem a pár napot, hogy 1.5-2 hét szokott lenni átlagban. szóval kitartás, a kamilla elég szerintem

2011. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!