Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg anyut hogy...

Hogyan győzzem meg anyut hogy újra legyen cicán?

Figyelt kérdés
Sziasztok Anyának volt egy cicusa akit nagyon szeretett benti volt. Volt hogy velem aludt de anyával szeretett aludni inkább.De sajnos megmérgezték és az orvos sem tudott már semmit tenni. Anyu és én is nagyon sírtunk. De amióta nincs a cicus itt azóta üres az életem. Amikor tanultam jött az ölembe és doromobolt nagyon hiányzi tudom hogy őt senki nem pótolhatja de nagyon vágyom rá hogy legyen egy kiscicánk. Nagyon szeretem a cicákat de anyu fél hogy nehogy megmérgezzék őt is. Létszi segítsetek. Köszönöm.
2015. ápr. 16. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Esetleg az ivartalanítás sokat segítene az kiszökésen, hihetetlen hogy 2015-ben ez még nem alapvető. A macska úgy él ahogy szoktatod, az enyém sem vágyik ki, mert boldog a lakásban és mindene megvan. Ergo nem üti el semmi, nem tépázzák meg más állatok és nem mérgezik meg.

Nekem ez mindennél többet számít.

2015. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem miért lenne alapvető, h ivartalanítjuk a macskát. Ha mindenki ivartalanítani kihalnának.! Ja és mielőtt valaki megkövezne→ivartalanított cicám van, de ilyet senki se állítson, h ez alapvető.. -_-
2015. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mint mondtam párzási időn kívül is szöktek, és nem tudom miből gondolod, hogy nem voltak ivartalanítva...
2015. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!