Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez vajon bolha vagy ágyipolosk...

Ez vajon bolha vagy ágyipoloska csípés? Fotó van.

Figyelt kérdés

Most vettem észre. De ez ruha alatt volt.


[link]



2023. júl. 23. 19:34
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
74%
Szerintem egyiksem.
2023. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Inkább bolhára hasonlít. Nekem is labszaron volt pár napja és megijedtem, de nem volt nyomuk a lepedon, és nem folytatódott a sztori.
2023. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Van egy kóbor macska, ami átjár hozzánk az udvarba. Lejárok cigizni, így én is bolhára tippelek. Ágyneműt hetente mosok 40 fokon. Most átnéztem az ágyat, de semmi különöset nem látok. Annyira nem is viszket, csak fura hogy 4 van egymás mellett.
2023. júl. 23. 20:06
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Csipesről nem lehet biztosra határozni.


Bonusz: 40 fokos mosást az ágyi poloska vígan túléli.

Bolha meg hideg vizbe is belefullad.

2023. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Nekem nem ilyen volt a bolha csípésem szerintem nem az.
2023. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

A bolhacsípés viszket, elég rendesen (nekem a fürdőkádban volt a legrosszabb). Ez nekem nem tűnik annak. Szegény macsekot ez alapján még nem kell hibáztatni :)

Viszont ha valóban megbolhásodtál (vagy más csípked, ami a lakásban hajlamos elszaporodni), akkor nem mész sokra az ágyneműmosással, szóval hátha nem is csípés.

2023. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A poloska is viszket állítólag. Na, mindegy. Pár óra és kiderül. Mivel most dolgozom, nem vagyok otthon.
2023. júl. 25. 01:52
 8/25 A kérdező kommentje:

Szétkaptam az ágyat, befújtam rovarírtóval, plusz előtte domestossal felmostam, minden repedést befújtam. Ez lett az eredménye [link]


Ezeknek van fészkük? Vagy itt-ott vannak? Szerintetek lehet még több? Az ágynemű pörög 60 fokon jelenleg.

2023. júl. 25. 09:25
 9/25 anonim ***** válasza:

Szerintem hívj szakembert...

[link]

2023. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Ha ez ágyi poloska valóban szakemberre lesz szükség.
2023. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!