Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez vajon bolha vagy ágyipolosk...

Ez vajon bolha vagy ágyipoloska csípés? Fotó van.

Figyelt kérdés

Most vettem észre. De ez ruha alatt volt.


[link]



2023. júl. 23. 19:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Lesz az is, de most nincs rá keret, csak jövő héten. Az érdekel, hogy hol van a többi???
2023. júl. 25. 10:13
 12/25 anonim válasza:

11

Az ágyban és környékén.

Vannak peték is?

Nagyon hamar elszaporodnak és minél többet vársz annál nehezebb lesz kiirtani.

2023. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem várok! Mert már kb szétmartak. Csütörtökre tudtam hamarabb időpontot foglaltatni, akkor jönnek irtani. De így is már teljesen kikészültem. Most azon agyalok, 2 éjszakát hol alszok... mert ha már ránézek az ágyamra rosszul vagyok.
2023. júl. 25. 13:13
 14/25 A kérdező kommentje:
Ja, és nincsenek az ágyban, vagy nagyon elbújtak. Mert már ezerszer is átnéztem. Tiszta rovarirtó szagú. Ráadásul felzaklattam őket, így már a székben ülve is, fényes nappal megmartak.
2023. júl. 25. 13:14
 15/25 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire életképtelen....


Este lefekszel, vársz fél órát aztán lámpával átnézed a lábad és kiderül mi ez...

ami kb valszeg nem ágyi poloska.

cserébe kifizetsz egy csomó pénzt feleslegesen.. de ha sok pénzed van nekem mindegy

2023. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Szerinted akkor ez mi? Katicabogár?


[link]


Nem fekszek bele abba a rohadt ágyba!

2023. júl. 25. 14:09
 17/25 anonim ***** válasza:
tedd fel vmi normális oldalra a képet elsőnek...
2023. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Fel van téve. Nézzed! Én már láttam eleget, élőben is. Totál bedilizek már, mindenhol ezeket a kis férgeket látom.
2023. júl. 25. 15:44
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

Előbb hibát írt ki, most már jó....


Így már tuti Ágyipoloska :)

Amíg nem jön szaki addig annyit tudsz tenni hogy az ágy lábait betekered mondjuk festőszalaggal, arra meg kensz valami ragadós anyagot amibe beleragadnak.

2023. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Jobbat találtam ki. Forgószék, hosszú nadrág, törökülés, íróasztalra párna, villany ég, fej az asztalon lévő párnán. Két éjszakát csak kibírok így. Az ágy amúgy is büdös, telefújtam rovarirtóval 😂
2023. júl. 25. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!