Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez vajon bolha vagy ágyipolosk...

Ez vajon bolha vagy ágyipoloska csípés? Fotó van.

Figyelt kérdés

Most vettem észre. De ez ruha alatt volt.


[link]



2023. júl. 23. 19:34
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Ha az ágyban van akkor máshol is lehet, sajnálom remélem megoldódik majd a rovarírtás után.
2023. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21: csak ágy közelében vannak...


Tehát konyhában nincsenek pl. (kivéve ha ott van az ágy).

Csak azt a szobát fogják kezelni 2x.

2023. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

22

Nekem sajnos az ágyamon kívűl más kárpitos bútoraimon is volt amikor új lakásba költöztem én ezért írtam, hogy máshol is lehet.

2023. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
3 irtás lesz, Abatox csinálja. Ők beváltak 2 évvel ezelőtt a csótányirtással debütáltak 😂 Azóta sem volt csótány. De sajnos csak csütörtökre sikerült időpontot foglalni. Tuti megoldódik csak hát ez most így elég tré.
2023. júl. 25. 17:07
 25/25 anonim válasza:

Na szóval.


Bár már nem mai kérdés azért válaszolnék.


Igen, ez ágyipoloska. Már a csípés fotóból megmondtam volna.

Másrészt. A lehető legnagyobb hibákat vétetted. Nem értem, hogy ha valakinek a mai világban internete van, az miért nem használja?


Szétkaptad az ágyat.

Ezzel nagyobb gondot okoztál. Mert szétkergetted az addig csak az ágyad körül lévő egyedeket, így az egész szobába szétmásztak.

A 40 fokos mosás lb semmit nem ér.

Ágyipoloska ellen minimum a 60 fokos mosás ajánlott.

2023. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!