Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha lefújtam a pókot sok...

Ha lefújtam a pókot sok hajlakkal, akkor lehet, hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,előbb nyitva volt az erkélyem,bejött egy pók,kitudtam csukni,aztán a másik szobából kimentem és lefújtam,valamerre az ajtómnál akart begyümöszkölődni,de aztán leesett csak úgy.Az estére muszáj kinyitnom az ablakom,különben itt fogok szétsülni,de nagyon félek,mi van,hogy ha nem halt meg a pók?:((
2010. júl. 12. 20:58
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
52%
Miért, szerinted mit fog veled csinálni? De komolyan, pontosan mitől félsz?
2010. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

szegény:(((

én tuti nem mernék bent aludni a szobámba :S

2010. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek,én is nagyon félek a pókoktól(még csak le sem merem ütni)!De nyugi már biztos maghalt!
2010. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
52%
Csak nem valami trópusi mérges fajjal találkoztál?
2010. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
hogy rám jön és nem fogom tudni leszedni,és hogy rajtam marad és hogy megérint és olyan csúnya és annyira de annyira félek :"((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
2010. júl. 12. 21:07
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor aludj valahol máshol. Egyszer ugyanez volt nekem is. Bemászott az ablakomon lefújtam és elszaladt. 10 perc múlva azt éreztem hogy valami csikizi a combomat. Ott mászott egy bazi nagy fekete pók.


De ha meglátod mégis akkor dobj rá valami nehezet.

2010. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
26%
Miért fújtad le? Szétállt a frizurája? Én egyszerűen alá szoktam csúsztatni egy papírlapot, és kiteszem az udvarra. Magyarországon nem élnek veszélyes pókok, a legtöbb teljesen ártalmatlan, a néhány csípős sem okoz nagyobb kellemetlenséget, mint egy szúnyog. Teljesen felesleges öldösni őket.
2010. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Kérdező, a rendes kemotox, szúnyogirtó, légyirtó is jó a pókra! Simán kinyírja, csak még egy kicsit szenved tőle >:) én sem bírom őket, ahol csak látom a házban, azonnal ölöm meg, mert rettegek tőlük!
2010. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
52%
Ne nézd meg többször az "Arachnofóbia" című horrorfilmet, nem gyerekeknek való!
2010. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
Eddig hány pók ereszkedett rád? Most ettől a szerencsétlen póktól félsz, ami már régen kinyúvadt?? Nem volt szép dolog lassú, kínos halálra ítélni! Oda kell csapni, és akkor kíméletesen szörnyethal, sokkszerűen, és most Te sem félnél Tőle, meg az utódaitól, akik örökölték arcképedet.
2010. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!