Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha lefújtam a pókot sok...

Ha lefújtam a pókot sok hajlakkal, akkor lehet, hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,előbb nyitva volt az erkélyem,bejött egy pók,kitudtam csukni,aztán a másik szobából kimentem és lefújtam,valamerre az ajtómnál akart begyümöszkölődni,de aztán leesett csak úgy.Az estére muszáj kinyitnom az ablakom,különben itt fogok szétsülni,de nagyon félek,mi van,hogy ha nem halt meg a pók?:((
2010. júl. 12. 20:58
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:

Én nem hiszem, hogy meghalt. Én már fújtam rá egy féldoboz dezodort egy pókra, de csak szédelgett tőle. Légyre is fújtam, ő sem halt meg, viszont olyan kába lett, hogy egy pók elkapta, és felfalta. :)

Már annyira nem rettegek a pókoktól, mint régen (azért az ágyamhoz ne merjenek jönni), de régen még porszívót használtam ellenük. Hatásos fegyver. Beszippantod őket, halottak.

2010. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!