Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha lefújtam a pókot sok...

Ha lefújtam a pókot sok hajlakkal, akkor lehet, hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,előbb nyitva volt az erkélyem,bejött egy pók,kitudtam csukni,aztán a másik szobából kimentem és lefújtam,valamerre az ajtómnál akart begyümöszkölődni,de aztán leesett csak úgy.Az estére muszáj kinyitnom az ablakom,különben itt fogok szétsülni,de nagyon félek,mi van,hogy ha nem halt meg a pók?:((
2010. júl. 12. 20:58
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Csak szunyogháló kell az ablakra, az még olcsóbb is mint a lángszóró. XD Am nálunk is van szunyogháló azt egyszer mégis egy olyan nagyobbacska mászott a hasamon este az ágyba mikor néztem TV-t. Csak azt éreztem, hogy igy viszket vagy csiklandoz valami a hasamnál, odanyultam hogy megvakarjam, aztán azzal a lendülettel össze is nyomtam valamit. Fölkapcsolom a lámpát, hát látom hogy pók. Amugy tuti nem akart megcsipni, szerintem csak vonzódott hozzám. XD
2010. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

"hátha visszatér"


Érted te a lényeget, egy jó thrillerben benne kell legyen a folytatás lehetősége!

Episode II. - Spiderman returns!

2010. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
:D:P
2010. júl. 14. 12:54
 44/51 anonim ***** válasza:
21:28-as a 3. oldalon:D:D:D Hát ez rohadt jó volt, 15 percet visítozva röhögtem.:D:D
2010. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi mostanáig a szőnyegemen vonaglottam a nevetéstől jaj kezdek magamhoz térni...kész vagyok...jaj.Szóval ezt a tünetet úgy hívják pókfóbia és kezelni kell orvosilag.Szerintem ha ilyen fokú a félelmed az korlátozhat a szabad életedben.Én a Kertemben rengeteg pókkal élek együtt és itt van egy keresztes a szobámban valahol ki akartam tenni a szűrét de elbújt.Azonkívül zugpókjaim amiket rendszeresen irtok de őket ez nem zavarja.Szóval le kell győznöd a félelmedet vagy az győz le téged és bedilizel tőle.Valami segítséget kérjél szerintem,mert ez elfajulhat és tönkreteszi az életedet és a kapcsolataidat.
2010. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

szerintem egészséges,csak egy "kicsit" félek tőlük,de amúgy minden más bogárral/rovarral így van.eddig még nem akadályozta a kapcsolataimat,csak az osztálytársak nevettek ki,amikor megláttam egy pókot nagyon megijedtem...órán is előfordult ilyen,és akkor mindegyik tanár ott mondta,hogy nyugalom nem bánt,és ilyeneket is mondtak,hogy ha nem fejezem be akkor kapok egy intést.de ez nem fair,mert én valóban félek tőlük,nem csak azért csináltam,hogy zavarjam az óra menetét:(((

egy kis empátia azért szorulhatott volna beléjük!

szerencsére azóta pókmentes a lakás,már a szüleim is hazaértek,és kitakarítottam azóta kétszer,mert a sűrűbben takarított házakba általában ritkábban mennek be.

2010. júl. 16. 21:50
 47/51 anonim ***** válasza:
22%

Szadista állat! Mond te amúgy normális vagy?

Remélem egyszer megmar egy FEKETEÖZVEGY és íszonyú kinok között fogsz megdögleni, mint szegény szerencsétlen állat, ezt érdemelnéd! Csíra!

2010. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
na,jól pontozzuk le most az utolsó válaszolót:P
2010. aug. 2. 15:22
 49/51 anonim ***** válasza:
62%

smithi!


Remélem hogy téged meg az intelligencia fog megcsípni:D

Mindenki azt csinál a saját "földjén" amit akar. És inkább téged csípjen meg egy pók ha ennyire másnak kívánod a rosszat.

2010. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
dehogy fog, beállitja a haját utána visszajön s randit kér töled :)
2010. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!