Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most mihez kezdjek?

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Látogatóba megyünk barátom szüleihez. Rég ismernek de ritkán megyünk. Tiszta feszült vagyok! Gyomoridegem van. Főleg ezektől amiket anyukája lenyom: ezt azt csináljátok otthon mert én úgy szoktam-(nem érdekel) ezt meg azt én így főzöm mert a kisfiam így szerette mikor itt élt..(párom magára főzött mert az anyja főztjét kevésbé kedveli de hagyjuk..) itt meg ott voltam *nevem*-Neked is ezt kellene csinálnod. Majd apósjelölt elmondja ugyanazt a story-t a '90es évekből amit már 20 ezerszer. Pedig aktív korúak dolgoznak is. Ezeket végighallgatom ülök ápoltan odamegyek iszok 2 üdítőt és jövünk. :D

2020. máj. 31. 12:19
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Ad receptet volt amit el is készítettem :) erre: azt CSAK ebbe vagy abba tarthatod másban Nem mert én is úgy szoktam. Mondom oké..úgysem jön át ellenőrizni.-Amúgy ő tényleg nem jön! Mi szoktunk menni. 1 városban vagyunk. Mikor költöztünk kioktatott hogy mosta a kisfia ruháit..majd kiteregette csipesszel a pólót a cigarettaszagban.. Mi nem cigizünk és vállfára teregetem a pólóinkat.
2020. máj. 31. 12:23
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Bosszantó, de ha okos vagy (én nem voltam), ráhagyod, aztán azt csináltok, amit akartok. Nagyon nagy szerencse, ha nem mennek hozzátok sose...
2020. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
😊 Mindig mi megyünk. Semmi szégyellnivaló nincs a lakásunkban látták is! De egy kioktatós látogatás után úgy kanyarítottam h mi menjünk ne ők jöjjenek. Mert én nem oktatom ki a párom anyját mit hova pakoljon. De ő 1x kioktatott. Azóta mi megyünk. :D párom partner ebben. Bár többször felhozta hogy ez nem fair. Így az én rokonságommal is ezt csináljunk hogy mi megyünk. De zabálni járunk át..
2020. máj. 31. 12:30
 4/41 A kérdező kommentje:
* NEM zabálni járunk át. Bocsi elírtam!!
2020. máj. 31. 12:31
 5/41 anonim ***** válasza:
58%

Bárgyún mosolyogj, otthon úgy is úgy csinálod, ahogyan Neked jó.

Anno a férjem szerint az anyja jól főzött. Aztán eltelt félév és, ha mentünk hozzájuk, már alkudozott, hogy mit főzzön az anyja, mert lassan a rántott hús sült krumplival ételen kívül mást nem szeretett az anyja repertoárjából.

2020. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
:D Azért több jó kaja van az én anyósjelöltem tarsolyában de van pár amit nem bírok pl káposzta, zöldségek megfőzve, olajban sült ez az. Teljes a gyomorideg. Ma is lesznek okos dolgai: meg fogja mondani mit és mikor főzzek..ő hogyan szokta. Ő hol jart én miért nem stb stb. Aztán megkéri a párom h kenje be a hátát meg ilyen beteg dolgok. Persze null ruhaa felső testen. Ez az amitől falnak megyek. Megbeszéltük h nem fogja! Már lassan fél éve mindig nemet mondd és kéri hogy kenesse a férjével vagy masszőr.. ki tudja fizetni és lassan újra fogadnak vendéget a szalonok is.. Nekem ez nagyon kiveri a biztosítékot: odahajol és megkéri kenje a hátát be úgy hogy háttal ül..felül semmi.. Mi meg apósjelölttel ülünk kinn mint egy f. Aztán párom mondta h ezt nem fogja csinálni..van masszőr, van férje. Nem a fia dolga. De anyós be bepróbálkozik.. Mindig nem a válasz. Mintha én átmennék apámhoz párommal majd levetkőzne és masszíroznám..persze..fu..
2020. máj. 31. 12:52
 7/41 anonim ***** válasza:
60%

Már megint egy sztori a tökéles menyről és a rohadék anyósról.

Biztos nincs semmi túlzás benne, az is igaz, hogy bár ritkán mennek, de azért az após már 20.000-szer mondta el ugyanazt.

Mikor?

Ja, és a főzés!

Tényleg elképzelhető, hogy miközben a mama főz, nem ízlik a gyereknek, ezért saját magára fog főzni...ja...egyszer előfordult...de ezt úgy kommunikálja a meny, hogy mindig...?

Tudod én is anyós vagyok és rohadtul utálom, hogy miközben a menyeim itt esznek minden hétvégén, de kritizálják, hogy nem főzök elég "modernül".

2020. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

A párom saját magára főzött mikor ott élt. :D Ő mondta. Főleg h sokszor láttam mikor náluk voltam h magára főzött. Nem ízlett az anyukájáé. Nem bántotta meg azt mondta anyu főzök én. Ennyi. Képzeld van h a fia főz. :D Tényleg van. Hát minek mennem hetente oda enni a menyeid ha kritizálni tudnak csak?


Ezt én se értem. Ha nem jó miért eszik nálatok.

2020. máj. 31. 13:00
 9/41 anonim ***** válasza:
56%

Hű de fontos információ hogy te "ápoltan" ülsz. Ápolt vagy, illetve kellene, hogy legyél, de nem úgy, ahogy te gondolod.

Iszonyatosan unalmas vagy.

2020. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Valaki intelligens választ írna?
2020. máj. 31. 13:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!