Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most mihez kezdjek?

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Látogatóba megyünk barátom szüleihez. Rég ismernek de ritkán megyünk. Tiszta feszült vagyok! Gyomoridegem van. Főleg ezektől amiket anyukája lenyom: ezt azt csináljátok otthon mert én úgy szoktam-(nem érdekel) ezt meg azt én így főzöm mert a kisfiam így szerette mikor itt élt..(párom magára főzött mert az anyja főztjét kevésbé kedveli de hagyjuk..) itt meg ott voltam *nevem*-Neked is ezt kellene csinálnod. Majd apósjelölt elmondja ugyanazt a story-t a '90es évekből amit már 20 ezerszer. Pedig aktív korúak dolgoznak is. Ezeket végighallgatom ülök ápoltan odamegyek iszok 2 üdítőt és jövünk. :D

2020. máj. 31. 12:19
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
34%

Te viszont biztos a legélesebb kés vagy a fiókban!

Mégis miről kellene beszélnie veled? Az időjárásról?

Ha a gyerektéma merül fel, akkor jelenlévők arról beszélnek! Nem?

Leszarod? Miért?

Azt hiszed, ha te beszélsz ugyanerről a témáról, az őt majd érdekli? Nem!

Viszont ennyire bunkó biztos nem lesz mint te!

Gáz a nő, aki felnevelte a párodat? "Kiröhögted, fintorogtál, kinevetted" erre vagy büszke?

Ha ő neked unszimpatikus, akkor te neki mennyire lehetsz az?

Semmit nem tudsz ellene felhozni, csak olyan apró-cseprő dolgokat, amin egy intelligens ember átlép, hiszen valószínű ő is elköveti ugyanezeket a hibákat.

Bár nem is értem, ha gyerekvállalásról van szó egy családban akkor mért "gáz" ha valaki felidézi a saját történetét.

Nem tudod mért utálod az anyósodat, de ebben a történetben te sokkal nagyobb "gáz" vagy.

2020. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Mások szerint is 0% 😂😂😂😂😂😂 pont ennyire volt hasznos a komid mama.

Igenis gáz h mindig csak ennyit tud felhozni h szült. Ennyit. Mást mondjuk nem is csinált anyós jelöltem. 2x szült. És azóta arról beszél h ennyit tudott ez az össz teljesítménye. 😂😂 Más nincs amúgy. Ez haláli vicces komment volt jót nevettünk a többi olvasóval akik lepontozták. 11:20 ast. 0% max 10%ra megy fel majd ha további megkeseredett megnyomorodott anyukák felpontozzák. 😂😂


Persze h körberöhögöm anyóst ha csak annyi a témája h 2x megszült. Más nem történt vele..miről beszélne. Én neki nem fogok beszélni arról h milyen ..ha majd én szülök. Meg a dolgainkba sem avatom be. 😂😂


Nagyon meg vagy nyomorodva 11:20 tetszik ahogy pattogsz és osztod a nem létező eszed. Felcseszett a téma mert a te életedben se te vagy már a gyereknek a primer. 😀😀😀 Ha meg nen vagy anya is baromira tetszik h ennyire felhúzott és idejössz sértegetsz meg ugatsz. Meg rágalmazol. Legalább felcsesz. Én röhögök rajrad (is).

"Na majd akkor nevess ha..." Pls ne folytasd. 😀

2020. jún. 5. 15:06
 33/41 A kérdező kommentje:
#24 es ezt olvasd 😂😂😂😂😂 best anyós topic.
2020. jún. 5. 15:10
 34/41 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul érzi magát amiért ,elvetted tőle a fiát" és most így próbál gondoskodni róla és azért oktat ki mert meg akarja tanítani neked hogy vigyázhatsz rá
2020. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Most ez..komoly? Elvenni? Ki az aki a saját édesanyjával jönne össze? Költözne össze,élne vele aztán nemi életet élne vele,házasodna majd gyermeket vállalna..a saját anyjával?? Mi van? Az a normális ha nem az anyjával vállal gyermeket a fia..és nem vele házasodik stb.. Érdekes lenne.


Elvenni. 😂😂 Hát ha amit velem csinál és fog a fia,azt korábban az anyós jelöltemmel tette volna nagyon nagy baj lenne. XD és nem csak a szexre hanem a közös életre,romantikára,gyerekvállalásra gondolok.


Egy felnőtt férfira nem kell vigyázni.. Társának támaszának kell inkább lenni. Nem babusgatni. Én teljesen más nő vagyok mint az anyja. Mivel nincs két egyforma ember!

Azaz anya aki rosszul érzi magát mert a fia nem vele tervez jövőt és nem vele bújik ágyba nem vele kirándul meg megy vacsizni nem vele csókolózik és nem vele sétál kézenfogva..az egy beteg anya.

2020. jún. 5. 17:12
 36/41 A kérdező kommentje:

Aki azzal jön h nem csak szex a kapcsolat az jól mondja. Senki se mondta h csak annyi..hanem csak része is. Amit ha anyukával élne meg nagy lenne a gond. De magát a kapcsolat többi részét is beteg lenne szülővel átélni.. nem is értem mi ez az elvenni.

Jahh aki aktuál dugo pajtinak akar hívni most mondom h nagyon rég vagyok vele és bizony nem csak..d..:D :) és az elkeseredett anyósok utolsó zuga az "anya csak 1 van de szerelem lehet több" jah lehet de nincs..és az anyával is lehet kapcsolatot megszakítani ha nem normális. :D

2020. jún. 5. 17:16
 37/41 anonim ***** válasza:

Azaz anya aki rosszul érzi magát mert a fia nem vele tervez jövőt és nem vele bújik ágyba nem vele kirándul meg megy vacsizni nem vele csókolózik és nem vele sétál kézen fogva..az egy beteg anya.


FÚjj, ez a nő nem normális.

Kinek jut eszébe egy anya-fia kapcsolatban ez a förmedvény...

Te egy beteg elme vagy.

2020. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Te állllaaat. A korábbi kommentelők szerint elvettem tőle a fiát. Tehát a párom anyja a kommentelők szerint a párommal akarta a fenn soroltakat. ŐK beteg elmék NEM ÉN. Írták h elvettem tehát anyósom ezeket akarta szerintük tenni a fiával. Azért írtam..


Ha olvastad volna nem írnál ekkora baromságot. NEM én gondolom ezt hanem a korábbi 1-2 kommentelő akik szerint elvettem a párom tőle. Tehát ezeket akarta volna a páromtól az anyja. Ami oltári nagy hülyeség és BETEG elmére vall. Nem én találtam ki..

"Elvetted tőle a fiát."--> ez a komment utal arra h a fia SZERELMÉNEK helyét a kommentelő szerint..anyós akarja betölteni.


Szerintem amilyen beteg a nő belemenne. XD De nem akar tőle már senki semmit.

2020. jún. 5. 18:11
 39/41 A kérdező kommentje:

Szóval bizony FÚJ h ezeket gondoljátok h elvettem tőle ezt az egészet.

Amúgy voltunk ott,meg leszünk. Párom amit mesélt nekik hozzá se tudtak szólni csak nézték. Majd az apja közbevágott mikor a párom beszélt és elkezdte a szánalmas poénokat sorolni ilyen proli poénok. Magában nevetett. Párom újra nekifutott a mondanivalójának annak a felét hallgatták meg..majd a mamája elkezdte dícsérni egy másik unokáját aki a párom unokabátyja. És róla beszélt vagy 20 percig hogy jaj a Kornél milyen okos volt mindig is meg milyen szép meg mikor kicsi volt de cuki volt. Ezt csinálta a mamája.


Na ez volt gáz. Mi meg néztünk h mi van..

2020. jún. 5. 18:17
 40/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, örülj, hogy neked csak ennyi a baj... Ezt szívemből, őszintén mondom, és azt kívánom, hogy ez így is maradjon nektek.


Mi olyan szinten utáljuk egymást párom anyjával, hogy szó szerint nem beszélünk. Pedig egy faluban lakunk, de a párom is egyre kevesebbet megy át hozzá. Minden okunk megvan.

Kezdettől fogva szét akar szedni minket, de nem sikerül.Ha nem 35 éves lennék, biztos, hogy még tudna még téveszteni, de azért láttam már egyet s mást, sokszor átlátok az embereken.

Különben lehet más már megtépte volna, én egyszerűen nem állok vele szóba.


Engedd el magad mellett amiket mond, hidd el, lehetne rosszabb is a helyzet. Leírták alapján a te párod anyja nem rosszindulatú, csak ilyen a stílusa. Hidd el, marha szerencsések vagytok.

2020. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!