Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most mihez kezdjek?

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Látogatóba megyünk barátom szüleihez. Rég ismernek de ritkán megyünk. Tiszta feszült vagyok! Gyomoridegem van. Főleg ezektől amiket anyukája lenyom: ezt azt csináljátok otthon mert én úgy szoktam-(nem érdekel) ezt meg azt én így főzöm mert a kisfiam így szerette mikor itt élt..(párom magára főzött mert az anyja főztjét kevésbé kedveli de hagyjuk..) itt meg ott voltam *nevem*-Neked is ezt kellene csinálnod. Majd apósjelölt elmondja ugyanazt a story-t a '90es évekből amit már 20 ezerszer. Pedig aktív korúak dolgoznak is. Ezeket végighallgatom ülök ápoltan odamegyek iszok 2 üdítőt és jövünk. :D

2020. máj. 31. 12:19
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
16%
De amikor látogatóban vagyunk, vagy ő nálunk és egy picit is nem úgy van valami, ahogy ő akarja, vagy kitör a hiszti, vagy a balhé. Ez a két opció van nála, olyan nincs, hogy kicsit engedjen. Olyan dolgokra gondolok itt pl, hogy a tányérok nem úgy állnak a polcon, ahogy ő szereti.
2020. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

"Kérdező:Tudom milyen.. Engem 10 éve "csak dug" az enyém fia. Azóta várja szegény anyukája, hogy a fia túl legyen rajtam és jöjjön a következő, aki csak dugni kell. Mi szerencsére pár éve annyira messze élünk, hogy nem sok beleszólása van az életünkbe. Néha telefonon keresztül bepróbálkozik, de hát hajrá. 😃" Ezt NAGYOON Adom 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀


Én vagyok az első és egyetlen akit bemutatott a szüleinek máár 6+..éve. És engem "csak" dug ugye...😭😭😂😂 Óriási komment! Most hogy élettársak lettünk is ugye.."csak" dug. Aztán ja.. Tetszett nagyon a komment. Mikor hosszú évek után ami gimivel sulikkal továbbtanulással érettségi stb vel telt végig együtt voltunk majd..össze is költöztünk esett le a 20 fillér nekik hogy bizony..nem "csak" dug. 🤭🤭

2020. máj. 31. 21:34
 23/41 A kérdező kommentje:
Egész sulik alatti időszak..egyetem páromnak más városban, nekem új suli érettségim után 2 technikum 1 szakma..mindig kitartottunk egymás mellett meg hát ugye.."csak" d*gtunk is.. Aztán összeköltöztünk. Innen meg alakul hogy hova komolyodik. Ha még komolyabb lesz is ugye "csak" d*g 😂😂 de már nem várják a következőt!
2020. máj. 31. 21:37
 24/41 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, ne is törődj a dugós anyós kommentjével. Hadd várja csak a következő nejét, aki basztathat! Őt ez elégíti ki, na. 😃 A lényeg, hogy te a saját életedben senki más problémáján ne aggódj! Ha anyósnak nem tetszik, hogy másképpen szeretitek a dolgokat, az maradjon az ő gondja. Nem a tietek. Megváltozni nem fog már, nem éri meg idegeskedni rajta. Nevetni kell egy nagyon ezeken a dolgokon, másképp csak magad őrlöd olyan dolgon, amin úgysem tudsz változtatni. 😊
2020. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

❤️❤️❤️ Ez jól esik köszi!

Dehát mióta az élettársam is ugye.."csak" dug engem..hjajj nekem. 😂😂

2020. máj. 31. 22:20
 26/41 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, hadd mondja. Mosolyogj, bólogatsz hogy jól van aztán kész, nem kell úgy csinálni ahogy mondja. Ha nem találkoztok sűrűn, akkor jó.
2020. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Úgy tettem! Mosolyogtam bólintottam neki. Ő nyugodt lett én meg nem csesztem fel az agyam..😂 Majd hazajöttünk és pont az ellenkezőjét csináltuk mert úgy akartuk. Vitába is szállhattam volna de minek. Találkozások ritkák. Kinek mi ritka? Havi 1-2 szer megyünk. Én többet tuti nem. Párom meg megy pluszba ha van valami vagy esetleg akarnak beszélni engem is hívnak hetente de egyikőnk se megy hetente... Ha lesz gyerek is majd bólintok nekik hogy persze hogyne ja ja, aztán qrvára nem úgy csinálom.
2020. jún. 1. 21:50
 28/41 A kérdező kommentje:
Párom soha se áll le vitázni mindig azt csináljuk ami nekünk jó úgyse ellenőrzik.. Ha tudja hogy cifra hiszti lenne a válaszból ferdítünk. Ha elkerülhetetlen a konfrontáció az anyjával akkor mondd egy NEM et és letudva. :D Nemet gyakran mondd az anyukának.
2020. jún. 1. 21:52
 29/41 anonim válasza:
Kérdd meg barátodat, hogy beszéljen a szüleivel, de úgy mintha őt zavarná jobban.
2020. jún. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Wow! Jóó! De ezt hogy csináljam? Fontos h párom nagyon gyakran és jól tud NEM-et momdani rengetegsok millió nagyobb és apróbb dologra ami az anyjáék agyából kipattan. Pl ide menjünk odamenjünk stb ekkor menjünk meg akkor is hozzájuk-nem nem nem és megyünk máskor. Ez megy! De az anyja baromira okoskodó viszont egy rém egyszerű asszony. Nem a legélesebb kés a fiókban..de mégis mindig megmondja mit hogyan csináljak és agyamra megy!


Ezekre lehetősége a találkozásokkor van de inkább ha kicsit kettesben maradok vele ezért már ügyelek h ez szinte sose forduljon elő.


Másik h nem a másik gyerekével való terhességéről hanem a párommal való terhességéről meg megejti a hülyeségeit. Azóta mióta megtudta h majd a fia + én akarunk majd gyereket! És h amikor ő szült mi volt. Lesz#rom. Pont nem izgat h szült h szoptatott. És család előtt felhozza h ő huszonsoksokX éve mikor terhes volt párommal mit csinált. De CSAK mióta tudja h majd lesz gyerekünk valamikor..


Teljesen gáz a nő. Legközelebb még 1x azt kell hallgatnom rávágom "jó már 10x mondtad és amikor én leszek terhes Nem ezt fogom tenni." Most csak kiröhögtem meg fintorogtam rá meg kinevettem h bénázott. Utána be is fejezte a témát.


Annyira unszimpatikus már.

2020. jún. 5. 09:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!