Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen gyakran jártok a...

Milyen gyakran jártok a pártok családjához? Szemét vagyok, hogy nem szeretnék minden hétvégét a vőlegényem családjával tölteni, hanem közösen programozni vagy a kis lakásunkban elleni? Egyre jobban felemészt ez a dolog.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék én lenni a házi sárkány, de egyszerűen már nem lehet kibírni.

2022. ápr. 25. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen jól érzed, hiszen szükség van az együtt töltött minőségi időre. Nagyon jó a viszony a szüleimmel, férjem is szeret velem jönni hozzájuk, de kb. 3-4 hetente megyünk egy szombati vagy vasárnapi napra. Délelőtt érkezünk, ott ebédelünk, beszélgetünk sokat, estefelé megyünk haza a pesti lakásunkba. (kb. 20 km-re lakunk).

Pont jó így, főleg, hogy közben is tartjuk a kapcsolatot (email, telefon, de ott sem nyomulunk egymásra.)

2022. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
91%

Messze laknak, ugyhogy kb evente 1-2x. Nem is olyan felhotlen a kapcsolatuk, en teljesen jol elvagyok ezzel a par alkalommal.

A sajat szuleimet sem latogatjuk tul gyakran, havonta, 3 hetente kb., pedig nekem jo a kapcsolatom veluk, de ok is 90 km-re laknak innen.

2022. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙂
2022. ápr. 25. 10:24
 14/72 anonim ***** válasza:
89%
Leulteted, es: Pisti, nekem rengeteg ez, hogy minden hétvégén megyünk a szüleidhez. Szeretnék csak veled programot hétvégente, vagy simán csak itthon pihenni kettesben. Havonta egyszer is elég menni hozzajuk
2022. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
79%
Kár, hogy semmit nem tudtunk meg a párod véleményéről.
2022. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
33%
És minden áldott hétvégén télen nyáron feszt csinálni kell valamit a kertben? Még ha csak nyáron is van így akkor sem kell minden hétvégén kertezni. Kinézem hogy a szülei nem kedvelnek téged és mindig keresnek valami indokot hogy elcsalja a fiát. Vagy ha magától megy csak úgy akkor az is eszembe jutnak hogy nem akar veled lenni. Ha ezt te nem beszéled meg vele csak magadba rinyálsz akkor nyeljed tovább.
2022. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
91%

16-os, nem okvetlen a kérdezőt nem szeretik. Egyszerűen természetes nekik, hogy a gyereküknek 16, 26, 36 ... akárhány éves korában is kötelessége ugrani, ha csettintenek, hogy munka van otthon. És csak az olyan nőt kedvelnék meg, aki ezt rendjén valónak tartaná.

És látjátok, a kérdező párjának is így természetes, hiszen 6 év alatt se változtatott rajta.

Persze azt nem tudjuk, hogy a kérdező mondta-e már neki, hogy ő másképp szeretné.

2022. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy szemét, jogos az elvárásod.


Ha meg azzal jönnének, hogy dehát ők csak családcentrikusak: nekem az a családcentrikusság, ha közösen szerzünk élményeket (akár lehet az egy sima hétvégi filmdélután is), megyunk ide-oda stb… nem az hogy ülünk a szülőknél, esszük ugyanazt a tipik kaját minden hétvégén, majd tele hassal feszengunk tovább vagy az asztalnál, vagy a kanapén, aki úgyis túl kicsi mindenkinek stb. 😀 Mert gondolom ennyi a a program.

2022. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
91%
Ne várd meg amíg besokallsz, én sajnos megtettem mert nem tudtam hogy hozzam fel. Elég nagy viták lettek belőle, de megoldottuk. De inkább már az elején kellett volna rendezni.
2022. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
86%

Most olvasom a válaszodat a kerti munkáról. Na nekem ez a halálom volt, hazamegyünk és akkor a párom menjen ki egesz délelőtt füvet nyírni, csinálja meg a mamánál is (mert apósom valamiért nem képes rendben tartani a saját otthonát), én meg vagy szórakoztathatom anyóst, vagy nézhetem a tv-t kb amit otthon ha tudnék.

Felnőtt emberek a párod szülei, oldják meg az életüket allando segítség nélkül. Nem azt mondom persze hogy nem kell soha segíteni a szülőknek, de nem ennyit és nem kötelező jelleggel.

2022. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!