Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Parom kezd elviselhetetlenne...

Parom kezd elviselhetetlenne válni a szemembe, jogosan akadok e ki?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy anyja és egyszerűen el viselhetetlen nem hagyja békén, viszont a parom se jobb anyuci pici szoknyája alatt el egy döntést nem képes meg hozni magától, és ha nem úgy jön össze ahogy akarta utána azt mondja én vagyok a hibás. Ezen kívül még van egy mamája is aki elég csúnyán meg bántott és nem hogy ki álljon mellettem azt mondta öreg és meg esik. 2 éve tűröm ezeket a dolgokat köztünk minden rendben tudom vele kapok egy családot is de ez mindennek a teteje....

dec. 14. 09:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
12%
Ja 10 es, bírom az ilyen pökhendiket mint te, aki ilyen semmitmondó, fas.ravevő válaszokat ad! Mintha olyan könnyu lenne ugye csak úgy felrúgni egy házasságot, egyből miutan mar megszoktál valakit es szereted es házasok vagytok jaj hogy nem fagy beléd a szó!
dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
91%

11-es, 2 éve vannak együtt, az se biztos, hogy házasok, nincs szó arról sem, hogy gyerekük lenne.

Mikor kéne lépnie, ha nem most? 15 év múlva, két kiskamasz gyerekkel, egy közösen összegürcölt egzisztencia megteremtése után, mikor már a fiatalsága is elmúlt?


Hatalmas ostobaságot írtál!

dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%

Miért? Mi olyan nehéz rajta? A kognitív agyi torzításokon kívül?

"Mi lesz velem?"

"Odavan X évem, beletettem"

"Dehát hátha megváltozik"

Stb.

A valósag az, hogy bárhonnan ki lehet lépni, bárhonnan el lehet jönni, ahol nekünk nem jó. Csak ezt olyan ember tudja meglépni, akinek van kellő érzelmi intelligenciája, önismerete és szereti magát. De nyugi, az emberek 90%-ának nem ilyen. Így tudnak kapcsolódni a te gondolatmenetedhez.

dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is minden csajom ilyen volt, mint amit te írsz a párodról. Ott kell őket hagyni a francba.
dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
28%
Nehéz ennyiből eldönteni, hogy jogos észrevételekről van-e szó vagy tipik kötelező anyósgyűlöletről.
dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
6%
Mindenki azt a virágot szagolja, amit magának szakított...
dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Például egy hét úgy néz ki h egész nap írogat a páromnak ha nem ir vissza ír nekem, utána munka után még fel hívja biztos ami biztos, nem hallgatózom o dolguk mit beszélnek de parom állandóan kiabál vele mert hulyesegeket csinál utána ideges rajtam vezeti le.

Utána a kedves mama mult héten családi vacsorán azt mondja azért kérte meg a kezem mert már öreg és nem akar úgy járni mint az exevel hogy 6 evig együtt voltak utána meg el hagyták egymást.

A kedves anyós jelölt ha megyünk valahova ki akad, anyam hoz is képes el menni panaszkodni h hogy mereszelunk mi ki menni az országból, kozbe o egy evbe 3x megy Franciaországba pasizni meg el jár bulizni, iszik.

Bocsánat hogy nem írok helyesen csak nekem tanult nyelvem a magyar

dec. 14. 13:02
 18/35 anonim ***** válasza:
9%
Tényleg nincs jobb ennél?
dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
5%

"Tényleg nincs jobb ennél?"


De hát ha ez a problémája, akkor a te kedvedért miért kérdezzen arról, hogy hol lehet lepkegyűjteményt venni?

dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd ott a g*cibe!
dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!