Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Parom kezd elviselhetetlenne...

Parom kezd elviselhetetlenne válni a szemembe, jogosan akadok e ki?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy anyja és egyszerűen el viselhetetlen nem hagyja békén, viszont a parom se jobb anyuci pici szoknyája alatt el egy döntést nem képes meg hozni magától, és ha nem úgy jön össze ahogy akarta utána azt mondja én vagyok a hibás. Ezen kívül még van egy mamája is aki elég csúnyán meg bántott és nem hogy ki álljon mellettem azt mondta öreg és meg esik. 2 éve tűröm ezeket a dolgokat köztünk minden rendben tudom vele kapok egy családot is de ez mindennek a teteje....

dec. 14. 09:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

11es, aki nem lép annak nem elég rossz, úgyhogy ne hisztizzen.

Ha folyamatosan semmibe vagyok véve, ekkor meg hamar elmúlik a szerelem és lehet lépni.

dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Kalap, kabát........és pá!
dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezt a kapcsolatot erőltetni.
dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
19%
Jaj, meg kellene tanulni helyesen írni magyarul. Az igekötőket (meghozni, kiálljon - meg, ki stb.) az igével egybe írjuk, ha közvetlenül az ige előtt áll, de ha van köztük egy harmadik szó is, pl. meg fogja hozni - akkor írjuk csak külön. És egy vesszőt sem használsz, így nagyon fárasztó olvasni a szöveget, úgyhogy nem is értettem teljesen, mit akartál írni. Olyan családba ne kerüljél be, ahol nem fogadnak szívesen.
dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köztetek minden rendben, ezzel csak áltatod magadat.
dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!