Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Parom kezd elviselhetetlenne...

Parom kezd elviselhetetlenne válni a szemembe, jogosan akadok e ki?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy anyja és egyszerűen el viselhetetlen nem hagyja békén, viszont a parom se jobb anyuci pici szoknyája alatt el egy döntést nem képes meg hozni magától, és ha nem úgy jön össze ahogy akarta utána azt mondja én vagyok a hibás. Ezen kívül még van egy mamája is aki elég csúnyán meg bántott és nem hogy ki álljon mellettem azt mondta öreg és meg esik. 2 éve tűröm ezeket a dolgokat köztünk minden rendben tudom vele kapok egy családot is de ez mindennek a teteje....

dec. 14. 09:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
96%
Ennek a kapcsolatnak nincs jó jövője nem lehet ilyen férfival meg az anyjával..Ha születni fog gyereketek elsem tudom képzelni mi lesz ott.. Hát ha 2év után ennyire kivagy akkor mi lesz 10 év mulva? Csak az idödet vesztegeted..
dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
#21 És azt honnan veszed, hogy férfi?
dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
94%

Levenni a kérdéséből hogy nő írta és a férfi párjáról beszél.Értelmezés olvasás.PL. "Anyuci pici szoknyája alá bújik" ezt férfiról szokták elmondani

#21

dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
17es válaszát ajánlom figyelmedbe amiben arról ír hogy megkérte a kezét.Nyilván nő ír ilyet..
dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
95%

Ő nem fog változni és muter sem, ha a fejed tetejére állsz, sem.

Téged meg nem fog kevésbé zavarni.

A rossz családi háttér is váló ok, mert meg tudja keseríteni a kapcsolatot, mint bármi más.

dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%

#24 Válaszokat nem olvasok.


#23 Jogos. De azért ez is szexista hozzáállás. Nekem volt csajom aki pont ugyanígy viselkedik, inkább a stílusáról vágtam le, hogy a kérdező is egy hisztis picsa.

dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
3%
(Bizonyára azért zavarja amúgy a kérdezőt a pasija, mert ő maga is a saját apja-anyja mögé bújó luvnya, akit zavar, hogy a párja nem szereti jobban a saját szüleit a sajátjainál. Ilyen az, amikor olyan emberek lépnek párkapcsolatba, amikor egyiknek sem sikerült még egészségesen leválni otthon.)
dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy hisztis vagy nem, ha anyóssal nem jön ki, egy idő után a pasijával sem fog.
dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
96%
27,vagy éppen, hogy nincs családja, esetleg levált időben és ezt várná el (és ez a normális)
dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
94%
Szakítani kell, ez csak rosszabb lesz.
dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!