Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek miért nem vágyik...

Szerintetek miért nem vágyik haza a párom? Mit tegyek? Pár hónapja költöztünk össze párommal. Azóta a párom nem szívesen megy haza anyóshoz, sógorhoz (edesapja külföldön dolgozik).

Figyelt kérdés
Kb.15 percre laknak tőlünk gyalog, egy város, egy utca. Lassan 4 éve vagyunk együtt, engem nehezen fogadtak el kb másfèl evig, párommal folyamatosan vitáztak, tiltották, lehordtak engem. (az okát ők sem tudják) Nagyon nehéz volt, mindig azt mondtam ha összeköltözünk en is ilyen leszek. és most? Én vitázom a párommal folyamatosan, hogy menjünk nèzzük meg őket, szeretek egy kicsit elmenni beszélgetni nèha, de ha nincs kedvem akkor sem mondom. Ha esetleg nagy nehezen elindulunk illetve még el sem indulok azt mondja a párom:ne sokáig legyünk. Anyósom és párom kapcsolata: Miattunk sokat vitáztak régen, anyósom szeret beleszólni a dolgokba, mióta együtt élünk is sokat összevesztek telefonon, többségbeen sógor miatt.Amugy nem vitáznánk, csak emiatt vitazok vele. Én 23L, Ő 24F

2016. márc. 30. 09:08
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nálunk èlünk: édesanyám a párom ès én, de teljesen külön konyha,főzés. A párom és edesanyám nagyon jól kijönnek, szeretik egymást.
2016. márc. 30. 09:12
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Én se akarnék oda menni ahol csak veszekedtek velem, és a szerelmemet gyalázzák.

Gondolom a mai napig utálnak, azért nem akar odamenni.

Ne erőltesd...

2016. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
Na várj csak, kitalálom mit szeretnél hallani, hogy legyen végre száz %-os válasz: a párod is rájött, hogy milyen undokok a szülei, és hogy a te szüleid az igaz jófejek. Azonkívül felnőtt, biztonságban érzi magát nálatok, nem kell hazamenni már a görény őseihez.
2016. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem azt akarom hallani, hogy az övé undok, gonosz szülők!!!! Én már nem haragszom rájuk, anyósommal napi szinten beszélek,megbocsátottam és szeretem anyósomat, segítenek is ahol tudnak, nem hiszem, hogy mèg mindig utálna.

Kedves 2.válaszoló: nem szüleim, csak èdesanyám, sajnos èdesapám elhunyt.

2016. márc. 30. 09:40
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Akkor szépen nyugodtan békésen beszéljetek arról, mikor látogatjátok meg a szüleit, minek erőltetni, ő most az elszakadási fázisban van.
2016. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha eddig utált az anyósod, most te hirtelen miért tartod olyan fontosnak hogy napi szinten beszelgessetek? Vagy a párod helyett miért akarod eldönteni, hogy mikor latogasson haza? Elég ellentmondásos ez az egész sztori nekem.
2016. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Azért erőltetem, mert mindig vita van belőle, hogy mi sosem akarunk menni, ès hogy na ők sem fognak nálunk jőnni. Ha jönnek beszólogatnak páromnak mindig, de mégiscsak szeretném hogy csaladi béke meglegyen.
2016. márc. 30. 09:48
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
ha szeretnéd, hogy a "csaladi béke meglegyen" -akkor soha semmit nem erőltetsz, hanem kedvesen megbeszéled a társaddal. Ezt lehet egy életre megjegyezni, mert nagyon sok baj támad az erőltetésből a párkapcsolatokban.
2016. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy masfél évog nem fogadtak el, de azóta joban vagyunk. Örökre nem lehet haragudni! Inkabb ő szokott napi szinten keresni, nem én.
2016. márc. 30. 09:57
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem akarom eldönteni, hogy mikor látogassa,egyedül sosem megy akkor sem ha sütit vagy ilyesmit szeretnék küldeni nekik, nem viszi el. (Anyósom is mindig hoz, ezért küldenék én is) Úgy látom tényleg jobb, ha többet nem erőltetem, meglàtjuk mi lesz.
2016. márc. 30. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!