Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek miért nem vágyik...

Szerintetek miért nem vágyik haza a párom? Mit tegyek? Pár hónapja költöztünk össze párommal. Azóta a párom nem szívesen megy haza anyóshoz, sógorhoz (edesapja külföldön dolgozik).

Figyelt kérdés
Kb.15 percre laknak tőlünk gyalog, egy város, egy utca. Lassan 4 éve vagyunk együtt, engem nehezen fogadtak el kb másfèl evig, párommal folyamatosan vitáztak, tiltották, lehordtak engem. (az okát ők sem tudják) Nagyon nehéz volt, mindig azt mondtam ha összeköltözünk en is ilyen leszek. és most? Én vitázom a párommal folyamatosan, hogy menjünk nèzzük meg őket, szeretek egy kicsit elmenni beszélgetni nèha, de ha nincs kedvem akkor sem mondom. Ha esetleg nagy nehezen elindulunk illetve még el sem indulok azt mondja a párom:ne sokáig legyünk. Anyósom és párom kapcsolata: Miattunk sokat vitáztak régen, anyósom szeret beleszólni a dolgokba, mióta együtt élünk is sokat összevesztek telefonon, többségbeen sógor miatt.Amugy nem vitáznánk, csak emiatt vitazok vele. Én 23L, Ő 24F

2016. márc. 30. 09:08
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nagyon köszönöm, mivel közel laknak így szerintük minden masnap mehetnènk hisz csak negyed óra, nem szoktam egyedül átmenni en sem, igaz hogy mindig van beszólás anyósom felől, de mindig úgy kezdi,hogy: ezt csak joindulatból mondom!
2016. márc. 30. 10:39
 22/29 anonim ***** válasza:
71%

Nem véletlenül nem akar menni, én megértem az álláspontját, és te is megérthetnéd.

Nekem is jó a kapcsolatom nagyanyámmal... TÁVOLRÓL... csak tudod, személyesen pár óra alatt képes belekötni mindenkibe és összeveszni bárkivel. Ezért tartjuk csak távolról a kapcsolatot, és ezért ritkítottuk minimálisra a személyes találkozást. Ez van, sajnálom, a nyugalom fontosabb.

2016. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nagymamammal en is hamar összeveszek, ritkan is megyek pedig ő is itt lakik nem messze! Köszönöm, hogy válaszoltál! Tegnap előtt megmondtam anyósomnak, hogy ha nálunk jönnek akkor ne mondogassák/mondogassa, hogy ezt meg azt kéne csinalni, meg hogy ugy ahogy ő szokta stb. Megsertődött, azt mondta azt csinálunk amit akarunk, kb fel ora mulva megbékült és közölte, hogy jön.
2016. márc. 30. 10:50
 24/29 anonim ***** válasza:
83%
Azt írod nem akarsz úgy viselkedni mint az anyja. De te nem is viselkedsz úgy mint ő. Nyíljon már fel a szemed.
2016. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
87%
Na itt a lényeg, meg is van a sok közül az egyik miért nem szeret menni. Azt írod hogy mindenbe beleszól. Azért valljuk be a felnőtt külön élő emberek nagy része nem nézi jó szemmel még ha csak jóból is mondja valaki. Neki lehet hogy jó de nektek lehet hogy pont nem az a jó.
2016. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt nekem, mindenkinek zöld kéz, nagyon hasznosakat írtatok, úgy gondolom jobb ha befejezem az erőltetèst. Egyébkènt párom türelmes-nyugodt-vicces ember velem szembe, velük szembe már nem annyira.
2016. márc. 30. 10:59
 27/29 A kérdező kommentje:
Igen szeret beleszólni, házat kertet megmondta, hogy hogy kell berendezni ès megcsinalni (nem hagytuk). Nekem elmondja ő hogy szokott főzni, viszont azt nem tudja, hogy a párom sok mindent amit otthon nem evett meg azt itt megeszi, ahogy én csinàlom...azt mondja, ez így sokkal finomabb és akár 2szer 3szor is szed magának kisebb adagokat.
2016. márc. 30. 11:07
 28/29 anonim ***** válasza:
79%

Elég sokáig élt velük a párod, szóval valószínűleg jobban tudja, milyenek (illetve hogy vele milyenek), mint amit te kívülállóként látsz. :-)

Ha a párod akar majd ezen változtatni, magától is fog, ezt neki kell lerendezni.

2016. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod...hát igen...van benne igazság! :)
2016. márc. 30. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!