Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tud az anyja, amit én nem?

Mit tud az anyja, amit én nem?

Figyelt kérdés

2év után szakítottunk a barátommal, albérletben laktunk, mindketten hazaköltöztünk.

Az én helyzetem kicsit jobb, mert a szüleim háza nagy, és a felső szint szinte csak az enyém.

a barátom szülei viszont elváltak. Anno az apkájával lakott -szintén nagy házban- de az apjával nem jó a viszonya, tehát szakításunk után az anyjához költözött.

Szerintem ez 31éves férfitőlelég gáz.

50nm-en laknak anyucival kettesben.


A mai napig találkozok Vele... azt mondta ha újrakzedenénk, akkor sem ugrana vissza az együttélésbe, várna 1-2hónapot amíg kialakulnak a dolgaink,hogy nem-e jönnek elő újra ugyanazon problémák.

Plusz mesélte,hogy az anyja szekrényt stb-t vett, és segített neki felcipelni, meg az anyját viszi vásárolni stb.


Most ezt már kezdem nem értnei.

31éves férfi, oké ne fizessen egymagára albérletet, mert drága...de ez egészséges hogy anyucival él kettesben?

És nem is akar onnan eljönni?


AMugy az anyja tuti nem mos és nem főz rá. Mert főzni nem tud.

Én anno körülugráltam a kisfiát...de úgylátszik anyucinál jobb.


AZ egészben viszont az a legérdekesebb,hogy

1) az exemnek nincsen külön szobája, csak az anyjának. Így az exem anyuci nappalijában alszik, és a bőrkanapén nyomorog egyedül, míg anyucinak van saját ágya és szobája

2) amikor ketten laktunk, akkor beszélni sem akart sokszor a saját anyjával telefonon, mert elege volt a házsártos hívásaiból...erre vele él...


Most eléggé elgondolkodom azon,hogy mit tud az anyja adni,amit én nem?

Erre Ő azt mondta,hogy nyugalmat.

Mert ott nyugodtan van én indig balhéztam Vele...


Plusz, tudom beteg: de lehet összeszürte a levet a saját anyjával???


2016. okt. 19. 15:09
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
97%

Mit tud, amit te nem? Hiszen meg is válaszolta: Nyugta van otthon!

Stílusodból itélve, meg is értem szegény srácot, iszonyatos egy természeted lehet, már bocs.

2016. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
97%

"Plusz, tudom beteg: de lehet összeszürte a levet a saját anyjával???"

Azt a leborult...! Te tényleg beteg vagy, de komolyan. Keress fel valami szakembert!Sürgősen!

2016. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
97%
#27! Jaa igazad van teljesen! Ennyi erővel a kérdező is viszonyt folytat az apjával mert hazaköltözött :D
2016. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
97%

Ignis Subdialis - Pedig ugyanaz a kérdező, az adatok nem stimmelnek, az lehet, sokszor variálja őket, de a szóhasználat, íráskép, szelektív kommentmegválaszolás és a stílus nagyon is. 50+ kérdés után a fél karomat rá merném tenni, hogy ő az.

Kedves és naiv gondolat részedről a segítőkész válasz, de csak az időd pazarolod. A kérdezőnek először be kéne látnia, hogy szakemberre van nagyon sörgősen szüksége, amit már több, mint egy éve mondogat neki mindenki, de ő dafke csak a saját paranoid hülyeségeit nyomatja.. Az ilyen pedig menthetetlen.

2016. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy ő az mind.
2016. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
67%

Olvasd el a kérdésed, mert benne van az összes válasz.


Mi ez a kettős mérce? Mindketten hazaköltöztök szakítás után. Tőled ez nem gáz, de az exedtől igen. Tehát, ha nem tud, vagy nem akar megfizetni egy albérletet, akkor menjen híd alá, mint a szülőkhöz, mert akkor nem férfi. Gratulálok.

Másrészről ott a válasz: nyugalma van az anyjánál, mert te meg mindig balhéztál vele.


...és igen. Te nem vagy egészen komplett. Szerencséje is van az exednek, hogy ez a kapcsolat véget ért mielőtt családot alapított volna veled és akkor ébred rá, hogy mennyire nem vagytok összeillők.

2016. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
82%

Nem bántani akarlak, de sürgősen fordulj orvoshoz!

Úgy tűnik, hogy becsavarodtál a szakításba.

Mielőtt végképp elborul az agyad, szükséged van segítségre.

Jobbulást!

2016. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
69%

A szuleiddel laksz... Mondd csak, nem szurted ossze veluk a levet?

Hulye vagy...

2016. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim válasza:
84%
:D Valamelyik nap még apucival mentél házat nézni, amit ő vesz meg nektek. Ha az igaz, akkor a te logikáddal élve közted meg apád között is elég komoly szexuális dolog folyhat, ha a pasid meg az anyja között egy kabát miatt van szex! :D Fúú de beteg vagy!
2016. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 Eva Hagop ***** válasza:
Mi kozod hozza hogy mit csinal es hogyan eli az eletet? Ha mar nem vagytok egyutt akkor mit szamit neked?
2016. okt. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!