Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tud az anyja, amit én nem?

Mit tud az anyja, amit én nem?

Figyelt kérdés

2év után szakítottunk a barátommal, albérletben laktunk, mindketten hazaköltöztünk.

Az én helyzetem kicsit jobb, mert a szüleim háza nagy, és a felső szint szinte csak az enyém.

a barátom szülei viszont elváltak. Anno az apkájával lakott -szintén nagy házban- de az apjával nem jó a viszonya, tehát szakításunk után az anyjához költözött.

Szerintem ez 31éves férfitőlelég gáz.

50nm-en laknak anyucival kettesben.


A mai napig találkozok Vele... azt mondta ha újrakzedenénk, akkor sem ugrana vissza az együttélésbe, várna 1-2hónapot amíg kialakulnak a dolgaink,hogy nem-e jönnek elő újra ugyanazon problémák.

Plusz mesélte,hogy az anyja szekrényt stb-t vett, és segített neki felcipelni, meg az anyját viszi vásárolni stb.


Most ezt már kezdem nem értnei.

31éves férfi, oké ne fizessen egymagára albérletet, mert drága...de ez egészséges hogy anyucival él kettesben?

És nem is akar onnan eljönni?


AMugy az anyja tuti nem mos és nem főz rá. Mert főzni nem tud.

Én anno körülugráltam a kisfiát...de úgylátszik anyucinál jobb.


AZ egészben viszont az a legérdekesebb,hogy

1) az exemnek nincsen külön szobája, csak az anyjának. Így az exem anyuci nappalijában alszik, és a bőrkanapén nyomorog egyedül, míg anyucinak van saját ágya és szobája

2) amikor ketten laktunk, akkor beszélni sem akart sokszor a saját anyjával telefonon, mert elege volt a házsártos hívásaiból...erre vele él...


Most eléggé elgondolkodom azon,hogy mit tud az anyja adni,amit én nem?

Erre Ő azt mondta,hogy nyugalmat.

Mert ott nyugodtan van én indig balhéztam Vele...


Plusz, tudom beteg: de lehet összeszürte a levet a saját anyjával???


2016. okt. 19. 15:09
1 2 3 4 5 6
 41/54 Eva Hagop ***** válasza:
82%
Most olvastam a tobbi kerdeseket.. En nem tudom hogyan lehetne egy ilyen emberrel elni mint a kerdezo. Kin szenvedes lenne az elet. Szinte hihetetlen hogy ez a pasi meg szoba is all vele ezek utan!
2016. okt. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
77%
41-es, pont az előző kérdések elolvasása miatt javasoltam a kérdezőnek pszichiátert vagy pszichológust...bár lehet csak provokálja folyamatosan itt a népet.Ami biztos, ha igaz a story, akkor ebből segítség nélkül már nem fog tudni kimászni...teljesen eluralta az agyát a féltékenység.Mindenesetre nem két évbe fog kerülni a gyógyulása....Viszont nem veszi észre magát, mennyire beteg.
2016. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 Eva Hagop ***** válasza:
47%
Igen, utolso,. Ment a zold pacsi :) sajnos ahhoz hogy valaki ki tudjon gyogyulni ilyen betegsegbol, eloszor el kellenie ismerni hogy igen is beteg. Itt ugy latszik ez nem fog menni..
2016. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 Ignis Subdialis ***** válasza:
0%
Tök kíváncsivá tettetek, hogy miért gondoljátok, hogy azok az "előző kérdések" ennek a kérdezőnek a kérdései! Tudnátok példákkal illusztrálni nekem? Mert én csak különbségeket vélek felfedezni a megfogalmazásban, meg a tényadatokban is.
2016. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 Ignis Subdialis ***** válasza:
9%
Azt tök sajnálom, hogy az emberek nem vállalnak legalább egy nicknevet a hozzászólásaiknál, sokkal egyszerűbb lenne értelmezni a dolgokat és átugrani a (tényleg) visszatérő kérdéseken, mert pl. semmi értelme egy kétségbeesettnek adni ilyen "tanácsokat", de legalább magatokat jól felhúzzátok vele, az vajon mennyiben értelmesebb, hogy csak itt dühöngtök egy olyan emberen aki szerintetek pszichopata, mint ha ő dühöng azon, hogy a párja az anyjával él? Mert az itt látható aktivitás és indulatmennyiség alapján azt kell gondoljam, hogy ez a hozzászólók életében valami igen nagyon fontos és értékes dolog itt agyalni. :D
2016. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 Eva Hagop ***** válasza:
54%
ezt en sem ertem. Miert nem hasznaltok legalabb "nick nevet", hogy ne kelljen mindig ugy hivni egymast hogy "utolso", vagy "87% os" vagy mittomen. En a valodi nevem hasznalom, es megis minding ugy hivnak hogy "utolso", vagy "10.-ik" stb. Nehez igy beszelgetni. Nyugodtan hivjatok Eva-nak :)
2016. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
74%
Szia Éva!
2016. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
91%
Ember...te szétcseszted a saját párkapdolatodat, a saját párodat tetted idegronccsá...És csidálod ha nem kér belőled? Említette is, hogy mit tud az anyja (vagy ha másik nő, akkor másik nővel lenne a kérdés), nyugalmat! Fel tudod fogni, mi jelent au egy embernek? Saccolom, hogy a te kérdéseiddel találkoztam már, de ha nem, akkor is, oka van annak hogy nem melletted találta meg a nyugodt életet.
2016. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a kerdezonek beindult a fantaziaja, h 30 eve a baratja meg a Mama cicijet szopogatta es ezert valoszinuleg viszonyuk van :D ne tagadd amugy, tudjuk, h ki vagy. Ugyanaz a pszichesen beteg lany. De most komolyan,nekem minden eszembe jutna, de nem egy ilyen undorito feltetelezes h vki az anyjaval osszeszuri a levet
2016. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező,te normális vagy?
2016. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!