Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tud az anyja, amit én nem?

Mit tud az anyja, amit én nem?

Figyelt kérdés

2év után szakítottunk a barátommal, albérletben laktunk, mindketten hazaköltöztünk.

Az én helyzetem kicsit jobb, mert a szüleim háza nagy, és a felső szint szinte csak az enyém.

a barátom szülei viszont elváltak. Anno az apkájával lakott -szintén nagy házban- de az apjával nem jó a viszonya, tehát szakításunk után az anyjához költözött.

Szerintem ez 31éves férfitőlelég gáz.

50nm-en laknak anyucival kettesben.


A mai napig találkozok Vele... azt mondta ha újrakzedenénk, akkor sem ugrana vissza az együttélésbe, várna 1-2hónapot amíg kialakulnak a dolgaink,hogy nem-e jönnek elő újra ugyanazon problémák.

Plusz mesélte,hogy az anyja szekrényt stb-t vett, és segített neki felcipelni, meg az anyját viszi vásárolni stb.


Most ezt már kezdem nem értnei.

31éves férfi, oké ne fizessen egymagára albérletet, mert drága...de ez egészséges hogy anyucival él kettesben?

És nem is akar onnan eljönni?


AMugy az anyja tuti nem mos és nem főz rá. Mert főzni nem tud.

Én anno körülugráltam a kisfiát...de úgylátszik anyucinál jobb.


AZ egészben viszont az a legérdekesebb,hogy

1) az exemnek nincsen külön szobája, csak az anyjának. Így az exem anyuci nappalijában alszik, és a bőrkanapén nyomorog egyedül, míg anyucinak van saját ágya és szobája

2) amikor ketten laktunk, akkor beszélni sem akart sokszor a saját anyjával telefonon, mert elege volt a házsártos hívásaiból...erre vele él...


Most eléggé elgondolkodom azon,hogy mit tud az anyja adni,amit én nem?

Erre Ő azt mondta,hogy nyugalmat.

Mert ott nyugodtan van én indig balhéztam Vele...


Plusz, tudom beteg: de lehet összeszürte a levet a saját anyjával???


2016. okt. 19. 15:09
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Azt a pénzt amit albira költene,megtudja spórolni.Nincs avval semmi baj ujra az anyjával lakik.Ő meg evvel is segit a fián,hiszen kinek segítsen ha nem neki.Feltételezésed nagyon beteg.Egy pasinak lehet sok sok nője,de az "örök nő" mindig az anyja marad.Oda bármikor mehet nem szivják a vérét.ja és nem azért mert "össze szűrik a levet"
2016. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
89%
szerintem te egy ügyes troll vagy, aki már egy éve borzolja itt a kedélyeket, havi szinten kiírsz újabb kérdést, hasonló vagy mint a csontos :D
2016. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon csúnya és nagyon rossz vicc. Kérlek, fogd vissza a beteg gondolataidat, kérdező.
2016. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:
Te FULL beteg vagy szerintem... főleg az ,,összeszűrte vajon a levet az anyjával?" rész miatt .... normális embernek ilyen eszébe sem jut... nem csodálom, hogy elhagyott, nem vagy normális! Ne is legyen olyannal szerintem, akit az zavar, hogy jóban van az anyjával!
2016. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!