Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tud az anyja, amit én nem?

Mit tud az anyja, amit én nem?

Figyelt kérdés

2év után szakítottunk a barátommal, albérletben laktunk, mindketten hazaköltöztünk.

Az én helyzetem kicsit jobb, mert a szüleim háza nagy, és a felső szint szinte csak az enyém.

a barátom szülei viszont elváltak. Anno az apkájával lakott -szintén nagy házban- de az apjával nem jó a viszonya, tehát szakításunk után az anyjához költözött.

Szerintem ez 31éves férfitőlelég gáz.

50nm-en laknak anyucival kettesben.


A mai napig találkozok Vele... azt mondta ha újrakzedenénk, akkor sem ugrana vissza az együttélésbe, várna 1-2hónapot amíg kialakulnak a dolgaink,hogy nem-e jönnek elő újra ugyanazon problémák.

Plusz mesélte,hogy az anyja szekrényt stb-t vett, és segített neki felcipelni, meg az anyját viszi vásárolni stb.


Most ezt már kezdem nem értnei.

31éves férfi, oké ne fizessen egymagára albérletet, mert drága...de ez egészséges hogy anyucival él kettesben?

És nem is akar onnan eljönni?


AMugy az anyja tuti nem mos és nem főz rá. Mert főzni nem tud.

Én anno körülugráltam a kisfiát...de úgylátszik anyucinál jobb.


AZ egészben viszont az a legérdekesebb,hogy

1) az exemnek nincsen külön szobája, csak az anyjának. Így az exem anyuci nappalijában alszik, és a bőrkanapén nyomorog egyedül, míg anyucinak van saját ágya és szobája

2) amikor ketten laktunk, akkor beszélni sem akart sokszor a saját anyjával telefonon, mert elege volt a házsártos hívásaiból...erre vele él...


Most eléggé elgondolkodom azon,hogy mit tud az anyja adni,amit én nem?

Erre Ő azt mondta,hogy nyugalmat.

Mert ott nyugodtan van én indig balhéztam Vele...


Plusz, tudom beteg: de lehet összeszürte a levet a saját anyjával???


2016. okt. 19. 15:09
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:

és ezt az anyucival kettesben élést hogyan kell elképzeni?


Lehet tényleg van köztük TÖBB, vagy hogy választják el a saját intimszférájukat?

Vagy lazán pl. járkálnak egymást előtt egy szál semmiben?


Nem értem.


Annyira bánt,hogy tudom hogy szerelmes belém még mindig...de hiába kezdenénk újra mi az hogy várni akar 1-2hónapot az újra összebútorozással?

Miért olyan jó a saját anyjával kettesben laknia?


Meg az anyját elviszi kabátot meg ruhát vásárolni, velem meg nagy ritkán jött csak el, akkor is morogva.


Miért élvez ekkora elsöbbséget hirtelen anyuci, amikor hónapokkal ezelőtt, még telefonon sem szeretett beszélni vele az exem? mondván "jaj megint hív, annyira idegesítő"

2016. okt. 19. 15:12
 2/54 A kérdező kommentje:

a minap váratlanul odamentem Hozzá munka után, és beltünk ebédelni.

Közben azt mondta hogy pont aznap akar az anyja kabátot venni, és megigérte neki hogy elviszi.

Eközben az anyja 2x hívta...

Erre Ő mondta,hogy "lassan indulnom kell, azt sem tudja merre vagyok, nem akarok nyafogást tőle,hogy ígértem neki valamit és nem megyek"-jó elhiszem,hisze a mi találkánk nem volt megbeszélve...de miért kell azonnal ugrálni?

Engem akit szeret, meg így lepattint?

2016. okt. 19. 15:16
 3/54 anonim ***** válasza:
98%

ööö 1.) ő az exed, ne találkozgass vele mert már VÉGE van

2.) persze hogy istápolja az anyját mert most kénytelen nála lakni, majd hülye lesz balhézni vele

3.) te még mindig szerelmes vagy belé és ez a féltékenykedés szánalmas

2016. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
98%

Én a szavaidból azt veszem le, hogy most irigy, sértődött vagy és próbálod ennek az ellenkezőjét bebizonyítani magadnak.


"de lehet összeszürte a levet a saját anyjával???"


Kár, hogy nem a legelejére tetted. Nem kellett volna ennyit olvasnom.

2016. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
98%

Na, visszatért a pszichopata bumeráng:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutt..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..


Nem, nem felejtünk el téged és nem, nem adunk tanácsot, mert nem érdemled meg. Mit tud az anyja, amit te nem? Azt, hogy nem egy gusztustalan önző pszichopata aki mindenen balhézik alaptalanul. Húzzál innen a búsba, te elmebeteg némber!

2016. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

utolsó, bocsánat de nem értem miről beszél, és mitől vagyok elmebeteg?


AZ hogy valaki máséval egyezik pl. a korosztály, vagy egy darab a történetemből nem jelent semmit.


Nem rég regiztem fel ide, miről beszélsz te????

2016. okt. 19. 15:26
 7/54 anonim ***** válasza:
87%
Egy férfi életében a nők jönnek-mennek, de az anyja mindig ugyanaz marad és támogatni fogja, ezt jobb, ha megemészted. Nagyon sok 30-as él még együtt az anyjával,ebben nincs semmi. Az a te ostobaságod,hogy többet képzelsz ebbe. Nekem az írásod alapján egy piócának tűnsz,aki teljesen ráakaszkodik a másikra és még a saját anyjára is féltékeny vagy.
2016. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Huha... Te tényleg nagyon féltékeny vagy a férfi SAJÁT ANYJÁRA. basszus xd ne... Milyen balgba férfi az aki elviszi az anyukáját kabátot vennk... Most h mondod ha haza jött a párom jól lecsesz.em mert ő meg a temetőbe viszi ki a mamáját, az is milyen már? Biztos van köztük is valami. XDDDDDDDD Juj te tényleg beteg vagy... Össze szűrte a levet, hallod igen valószínűleg ez van a dologba xd
2016. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
95%
Minek is olvastam ezt mindet el... no de még ilyet, hogy irigykesz mert a saját édesanyjával jobban kijön mint veled. Ott a válasz a leírásodban, az exed nyugalmat kap, amit látom melletted képtelenség lenne elérni. Ha szakítás után ennyire hisztis vagy akkor milyen lehettél közben... Mindig magadban keresd a hibát elősször, ne másokban.
2016. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Tudod egy anya mindig segíteni fog a gyerekén, akárhány éves is ... Gondolom az anyukája egyedül van berendezkedve, azért nincs az exednek külön szoba. Ha ideiglenesen jó neki akkor te mit vergődsz ezen?

Ennyi erővel az nem gáz hogy visszaköltöztél anyuciékhoz? Minek ítélkezel ha te is ugyanazt csinálod mint ő. Ha ennyire okos vagy nyugodtan költözz albérletbe de ehelyett te is anyuciékhoz futottál.

Neked az a bajod hogy nem akar újra összejönni veled. De nem is csodálom. Ha van egy kis esze akkor nem is lesztek többet együtt. Főleg hogy itt szidod neten, a szemtől szembe meg megy a mézesmázas szöveg :)

2016. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!