Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaza van anyósomnak, ti mit...

Igaza van anyósomnak, ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van 1 és 4 évesek. A nagy és én a héten elkaptuk a fosós-hányós vírust, nagyon rosszul voltam. A férjem ezért csütörtökön és pénteken itthon maradt.

Ma átjött anyósom és nekem esett, hogy milyen feleség és anya vagyok, hogy nem tudok gondoskodni a családomról és egy férfi segítségére van szükségem.


Nálatok hogy van? Ha betegek vagytok és a férjeteknek van lehetősége segíteni akkor megteszi?


2017. jan. 21. 15:25
1 2 3
 11/22 TR75 ***** válasza:
94%
Kellett volna adni neki egy kicsit abból a vírusból, csak hogy érezze ő is a törődést.
2017. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%
Anyósod egy idióta. Te meg szánalmas vagy, hogy felnőtt??? nő létedre veled így lehet beszélni. Mit csináltál, amikor neked esett? Gondolom semmit. Először ide kellett jönni megérdeklődni, hogy kinek van igaza.
2017. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%

az én anyósom nem merészelne így viselkedni velem.

Valamit nagyon elszúrtál,hogy ezt megengedi magának.

2017. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
Ezt most nem értem, ezek szerint a férjed csak mostohaapja a gyerekeidnek? Amikor elvett téged, akkor vállalta a gyerekeidet is, természetes, hogy törődik velük.
2017. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyósod irigy és mellé még bunkó is. Neki valószínűleg soha egy bögre teát nem csinált a férje, és félholtan is fényesre kellett nyalnia a családja valagát, de ez az ő rendszere, az ő dolga, hogy miért alacsonyította magát cselédsorba a társz szintről. Máskor szólj neki vissza, hogy te anya vagy és társ, nem cseléd, de megérted, hogy fáj látnia, hogy máshogy is lehet élni, mint ahogy ő , de legyen szíves a frusztráltságát ne rajtad vezesse le, mert ahogy említetted, te nem cseléd vagy, akivel akárhogy lehet beszélni, legyen kedves ehhez tartsa magát.

A családi béke nem azt jelenti, hogy te benyelsz minden bunkóságot, amit mások rád hánynak, aztán meg marcangolod magadat! Ezzel csak az egészségednek ártasz, hidd el, nem éri meg!

2017. jan. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

A férjem a gyerekek apja.

Nem hívtuk anyóst, nem is szólt hogy jön, csak beállított. Miután előadta magát a férjem kikísérte.


Még sosem beszélt velem így, meg tudom védeni magam, de most kb 3 napja nem ettem, lázas vagyok, a wc-re nehezemre esik kimenni nem egy ilyet lereagálni. De hát igen: ahogy a háztartást meg a gyerekeket el kéne tudnom látni ilyen állapotban, úgy a rokonokat is kéne tudnom kezelni, jogos.

2017. jan. 22. 08:54
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyulj meg mielőbb. A férjed normális és szeret téged. Anyósodnak nem sikerült félrenevelnie. Szerintem jól tetted, hogy nem szóltál bele, a férjed ezt ügyesen lerendezte. Felesleges anyóssal veszekedni, engedd el az efféle marhaságokat a füled mellett, a béke mindig jobb. Anyósod világszemlélete már nem fog megváltozni. Ti pedig éljetek békésen, szépen, a magatok rendje szerint a férjeddel.
2017. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt igy nem hiszem el,viszont én is ismerek egy ifi asszonyt.3 hónapos terhes de már semmit nem hajlandó megmozditani.Se főzni se takaritani mert ő bezony terhes:))
2017. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha anyósod vénségére lerobban, emlékeztetheted, mi egy nő dolga.
2017. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Szó nélkül átvesz mindent ha lerobbanok, sőt alapból besegít amit tud és ideje/energiája engedi, hisz én is dolgozok, tudja hogy nem könnyű 12óra után még mindent megcsinálni stb! Fordítva is működik, hogy én veszem át a feladatait akkor ha beteg. Ő mondjuk ápolni annyira nem, teát csinál és kaját hoz, mert volt már hogy stadalaxot adott aspirin helyett a kezembe, jó hogy megnéztem különben elfelejtettem volna a wc-n ülve hogy fáj a fejem :D De minden tőle telhetőt megtesz!

Ez nálunk is volt, meglátta hogy a férjem segít leszedni az asztalt és elöblíti a tányért majd beteszi a mosogatógépbe... hohohoo, hát az nem lehet a férfi feladata, neki csak az a dolga hogy egyen stb! El lett neki magyarázva hogy a párkapcsolat ilyen, emberek vagyunk, nem szolgák és segítjük egymást, osztozunk a feladatokon, nem a kőkorszakban vagyunk már... Ő kb csak nem nyalja após cipőjét, ha beteg/műtötték is első após kívánsága akkor is ha emiatt kb meghal, teljesen elnyomva él, de szerintem élvezi mert nem változtat rajta!

2017. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!