Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaza van anyósomnak, ti mit...

Igaza van anyósomnak, ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van 1 és 4 évesek. A nagy és én a héten elkaptuk a fosós-hányós vírust, nagyon rosszul voltam. A férjem ezért csütörtökön és pénteken itthon maradt.

Ma átjött anyósom és nekem esett, hogy milyen feleség és anya vagyok, hogy nem tudok gondoskodni a családomról és egy férfi segítségére van szükségem.


Nálatok hogy van? Ha betegek vagytok és a férjeteknek van lehetősége segíteni akkor megteszi?


2017. jan. 21. 15:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

hát szerintem azért egy ilyen vírusos betegségnél azért nem indokolt, hogy otthon kelljen maradni a másiknak is.

persze ti tudjátok, de én biztos mondtam volna a férjemnek, hogy menjen csak dolgozni, elvégre is szerintem legyen egy nő annyira talpraesett, hogy egy ilyen kis semmiséget egyedül is meg tudjon oldani.

olyan sokan vannak, akiknek betegen is helyt kell állni, és mellette van akár három gyerek is.

2017. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Sajnos közben kórházba kerültem, ezért nem tudtam reagálni.

2017. febr. 6. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!