Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon bunkó voltam?

Nagyon bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Hétvégén elutaztunk. Induláskor elmentünk bevásárolni (ott vettünk kaját, amit meg is ettünk), utána a párom szüleinek a tanyájára, mert múltkor ott felejtett valamit, a szülei éppen lementek, így vártak ránk. Előző napon szólt nekik délre érünk oda. Kb. 11 kor indultunk el. Csörgött a telefon, anyuka kérdezi mikor érünk oda. Már ettől kicsit ideges lettem, miért kell hívogatnia, időre megyünk, nem is késünk. Oda értünk, és látom anyós palacsintát készít. Pont akkor kezdte el sütni. Azt akarta maradjunk és együk meg. (tudta hogy nem tudunk maradni). Elmentem a mosdóra, mikor megyek vissza, anyuka kérdezi elvisszük-e a palacsintatésztát, beleteszi üvegbe. Párom is, hogy vigyük el. ( előtte szóltam neki hétvégén ezt szeretnék csinálni). Na ekkor felemeltem a hangom, nekem mind1 már, de megbeszéltük holnapután ezt csinálok, de tudod mit, akkor csomagoljátok be. Mikor ezt mondtam már hátat fordítottam és kimentem. Ja igen, meg hogy miért nem eszek belőle? Előtte fél órával korábban ettem. Aztán anyós, hogy neki nincsen kedve megcsinálni, csak miattunk kezdte el. Meg hogy óh, tudta hogy meg kellett volna kérdezni, nem kell elvinnünk, úgyse lett jó. Végül megkérdezte a férjét, hogy eszik-e belőle. Ő meg kapásból hogy igen, megeszi mindet ha kell. (az elején nem is gondolt arra hogy a férjének esetleg kell-e belőle). Végül nem vittük el, de kicsit felhúzott ezzel, nem ez volt az első ilyen.
2017. szept. 12. 15:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%

Te aztán jó nagy pi csa vagy!

Szegény pasid. :(

2017. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
78%
Igen, nagyon bunkó voltál, meg mint egy hisztis 5 éves. Rohadt sok alkalmad lesz még arra az életben hogy a saját tökéletes verhetetlen recepted alapján palacsintát sütögess, te meg mint egy óvodás ilyen hisztit csinálsz belőle... Nem tudom hány éves vagy de elég ciki ez a viselkedés felnőtt nő létedre
2017. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%
Ez a sztori tipikus példája annak, hogyan kell bolhából elefántot csinálni.
2017. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi hülye kérdést egy napra... tudom, hogy front van, de na.
2017. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
41%
Én nem vagyok anyóspárti de ilyenkor hálát adok az égnek, hogy ndm lesz menyem
2017. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
82%
Én meg csak azt kívánom, hogy bárcsak nekem lenne ilyen anyósom. Nem vagyok tini, mint te, szóval az ilyen eseteket én tudom felnőttként kezelni, de azért palacsintatésztán bedobni a durcit anyósnak...
2017. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Andizsuzsi ***** válasza:
84%
Én meg hálát adok az égnek, hogy az enyémek nem ilyenek. Pedig én is merészelem őket felhívni, ha tudom, hogy úton vannak.
2017. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nagyon bunkó voltál.
2017. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Ráadásul hisztis és rosszhiszemű is. De legalább a párod ilyennek szeret, ilyen is kell, mint te, egy világ működéséhez. Csak Isten kezében kicsit megcsusszant a "s...fejek" feliratú fűszeres üvegcse a világ teremtésekor. Dicsőség Istennek, különben te ma nem lennél itt.
2017. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól értem, az a baj, hogy tudták, hogy csak benéztek és mentek, de ő pont akkor kezdett egy hosszadalmas sütésbe, amivel marasztalni akart és kicsikarni belőled, hogy örülsz is ennek. Nem a legjobb eszköz, de szerintem csak kommunikációs hiba volt. Ezt higgadtabb nyugodt stílusban lehetne tisztázni, ha szeretnéd helyrehozni a dolgot.
2017. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!