Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon bunkó voltam?

Nagyon bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Hétvégén elutaztunk. Induláskor elmentünk bevásárolni (ott vettünk kaját, amit meg is ettünk), utána a párom szüleinek a tanyájára, mert múltkor ott felejtett valamit, a szülei éppen lementek, így vártak ránk. Előző napon szólt nekik délre érünk oda. Kb. 11 kor indultunk el. Csörgött a telefon, anyuka kérdezi mikor érünk oda. Már ettől kicsit ideges lettem, miért kell hívogatnia, időre megyünk, nem is késünk. Oda értünk, és látom anyós palacsintát készít. Pont akkor kezdte el sütni. Azt akarta maradjunk és együk meg. (tudta hogy nem tudunk maradni). Elmentem a mosdóra, mikor megyek vissza, anyuka kérdezi elvisszük-e a palacsintatésztát, beleteszi üvegbe. Párom is, hogy vigyük el. ( előtte szóltam neki hétvégén ezt szeretnék csinálni). Na ekkor felemeltem a hangom, nekem mind1 már, de megbeszéltük holnapután ezt csinálok, de tudod mit, akkor csomagoljátok be. Mikor ezt mondtam már hátat fordítottam és kimentem. Ja igen, meg hogy miért nem eszek belőle? Előtte fél órával korábban ettem. Aztán anyós, hogy neki nincsen kedve megcsinálni, csak miattunk kezdte el. Meg hogy óh, tudta hogy meg kellett volna kérdezni, nem kell elvinnünk, úgyse lett jó. Végül megkérdezte a férjét, hogy eszik-e belőle. Ő meg kapásból hogy igen, megeszi mindet ha kell. (az elején nem is gondolt arra hogy a férjének esetleg kell-e belőle). Végül nem vittük el, de kicsit felhúzott ezzel, nem ez volt az első ilyen.
2017. szept. 12. 15:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
50%
Én is utálom az ilyen tukmálást. A nem az nem, miért nem lehet felfogni elsőre? Az üvegben ide-oda szállított palacsintatészta meg röhejes, inkább akkor ne kezdjen bele, ha úgysincs kedve megsütni. Ez tök felesleges fontoskodás.
2017. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
80%

Eltaláltad, bunkó voltál.

Ráadásul ilyen óvodás hisztit levágni egy nyamvadt palacsintatészta miatt...sajnálom a pasid, hogy ilyen éretlen, gyerekes barátnője van, mint valami 5 éves kisgyerek....

2017. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem szólt másról, mint arról, hogy te mindenképpen meg akartad mutatni, hogy indokolatlanul is utálod az anyósodat.

Sajnálom, hogy azoknak az anyukáknak, akik a meny kedvében is szeretnének járni, csak ilyen hisztis, óvodás pi tsa jut.

Anyós helyében innentől én is átváltanék ugyanilyen stílusba veled szemben. Párodnak megcsinálnám mindig a kedvencét, te meg maradjál csak éhen, tuti nem raknék eléd többet semmit, ha enni akarsz, főzzél magadnak otthon a te alapanyagaidból. Egy palacsintatésztából ekkora cirkuszt csinálni röhej, és nagyon gáz ez a viselkedés felnőtt nő létedre. Tipikusan az a beképzelt, hisztis nőszemély vagy, aki mindenből királydrámát meg világtragédiát csinál, és még kedveskedni sem lehet neki semmivel, mert abba is beleköt.

2017. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
16%
Érdekes, hogy mindenki a kérdezőt szidja, hogy hisztis óvodás... gondolom nem tudjátok milyen idegesítő ez hosszútávon. Ez a hülyének tettem magam, mártírkodok hülyeség...Anyós csak miattuk kezdte el csinálni.. De minek mikor előtte ettek és elmondták, hogy nem maradnak? Nyilván nem egyedi eset volt ezért ment fel a kérdezőnek a pumpa.
2017. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
85%
hisztis pcsa vagy
2017. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
85%

"Anyós csak miattuk kezdte el csinálni.. De minek mikor előtte ettek és elmondták, hogy nem maradnak?"


Micsoda égbekiáltó szemétség és bűn, hogy anyós kedveskedni merészelt valami desszerttel a menyének meg a fiának...Itt marhára nem a palacsinta a lényeg, hanem a kérdező kiábrándítóan infantilis viselkedése. Tisztára mint valami elkényeztetett 9 éves, aki bevágja a hisztit, ha valami nem úgy történik, ahogy ő azt elképzelte. Ő akart palacsintát sütni, erre megharagszik arra, aki palacsintát mer sütni addig, amíg ő meg nem csinálta az övét. Kiábrándítóan gyerekes. Nekem ilyen picsusz egyáltalán nem kéne partnernek, aki felnőtt nő létére úgy viselkedik, mint egy óvodás. Az anyós meg semmit sem vétett ellene, csak a kis gyémánthercegnő fétékenyesdit játszik az anyóssal, hogy ki tud a fia kedvében járni jobban.


Anyós helyében ezek után én is átváltanék bunkó, seggarcba, hogy a kis delikvens ovis érezze a törődést.

2017. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
72%

Igen nagxon bunkó voltál.


Miért baj az ha felhív hol jártok?

Miért baj ha palacsintát süt Neked?!Esetleg így akart marasztalni, mondjuk nem ertem szegényt miert akar 1 hisztis pxcsaval együtt lenni, de gondolom szegény a fia miatt el akar viselni, nem úgy mint...


Gondolom hallotta h palacsintát akarsz csinalni, gondolta szereted, megcsinálja ő kedvességből.Megkínál, Neked nem kell.Rosszul esik neki, kicsit tukmalja, mert a legtöbb magyar anya kajával szeret (itt most ne térjünk ki arra hogy ez így nem idealis, a saját anxum is ilyen), es ha legalább lenyomsz 1 falatot/csomagolhat abba nem halsz bele...


Ha már nem várod meg h kisüsse, mivel csak a te hülye fejed miatt állt neki, elcsomagolná a tésztát.Te meg hátat forditva nxomsz 1 hisztit hogy Neked az se kell.Szabadkozik zavarában hogy hát igen meg kellett volna kérdeznie, nem is kell elvinned nem is lett jó...esetleg megeszi a férje ha már nekiallt ennek?

Ő meg hogy mentse az öreglány igyekezetét, jóindulatat, persze mondja hogy igen, Te meg azon problémázol, hogy addig nem kérdezte meg őt amikor miattatok állt neki?!?


Ok hogy a pokolba vezető út jóakarattal van kikövezve, de vazze, ha már ennxire töri magát egy ilyen idióta miatt mint te, legalább ezt nem tudnád értékelni???Hát elviszed a tésztát azt kidobod vazze, es otthonrol felhivod anyóst hogx mennyei volt es milyen kedves, de legközelebb legyen kedves ne fáradjon, mert időnként rádjön hogy te főzz és próbálj ki vmit, és szereted te megcsinálni stb stb...


Bunkó vagy és még kommunikálni se tudsz!!!!

2017. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!