Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nem is tudom, hogy kezdjem....

Nem is tudom, hogy kezdjem. Szüleimmel élek 20 éves lány vagyok. Sosem tettem fel itt még kérdést de úgy érzem eljött az ideje mert nem tudom már kihez fordulhatnék.?!

Figyelt kérdés
Szóval a szüleimmel a kapcsolatom nagyon ingovány, anyukámmal annyira nincs is probléma inkább apámmal. Ő egy nagyon furcsa ember, bölcs, nagyképű, és nagyon nagyon ideges természetű. Bármilyen apróságon felkapja a vizet és már lehetetlen eltűrni. Kiskorom óta csak savaz, mindenki előtt hülyének állít be, azt hittem csak beképzelem de rájöttem hogy nem. Ezért is írtam ide. Ami a legjobban fáj és idegesít és amitől már az életemből is elegem van az az hogy akárhányszor ákarmennyire összeveszünk mindig csak azzal fenyegetőzik, hogy kirak a lakásból, hogy pakoljak és menjek el. Sokszor olyannyira ideges, hogy félek megüt mivel úgy indul nekem, kiskoromban sokszor megvert minden apró gyerekbakiért. Sajnos már nagyon kihat az életemre ez az egész, folyton rossz kedvem van, pesszimista vagyok, és semmi sem boldogít már. A férfigyűlöletem pedig az egekbe ugrott emiatt ami tudom nincs rendben..sajnos nem tudok elköltözni mivel nincs annyira nagy keresetem még, sokszor úgy vagyok vele inkább elmegyek nembaj ha útra kerülök csak ne legyek vele..félek már a szemébe is nézni nehogy belémkössön és vitázzon ami miatt nagy szorongások alakultak ki bennem. Valaki, bárki, kérem segítsen, hogy tudjam ezt elnyomni magamban? Nem akarok ilyen rossz kedvű lenni, legalább meddig elköltözöm. Képtelen vagyok kiszűrni..nem tudom mit tegyek..beszélni próbáltam már vele hogy mi bánt, ahogy észrevettem nem érdekli mert csak veszekedés lett a vége..köszönöm előre is a válaszokat.

2021. aug. 17. 21:13
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
10%
Hogy élne meg albérletben 145-ből? Nem, még vidéken sem.
2021. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
91%

Nyíregyházi árak:

Belváros havi 150 ezer forint rezsivel együtt


Külvárosi részen esetleg megcsíphet egy 100 ezer forintosat rezsivel együtt.


Ebből nem lehet megélni.

Max ha bevállal szoba bérlést.


Falu lehet olcsóbb lenne de akkor autó kell,nincs busz se vonat se semmi hogy bejárjon normálisan

2021. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
86%
Faluból nem jár busz vagy vonat vagy mindkettő?:D Legalább butaságot ne terjessz, hogy lehet valaki ilyen tájékozatlan?:) Ez persze csak költői kérdés volt. Pest megyében városban simán van 60-ért is albérlet ami átalány rezsivel 85! Községekben még olcsóbb és kb.egy óra utazással a fővárosban vagy akár átszállás nélkül is közvetlen járattal. De persze helyben is el lehet helyezkedni. Fontos, hogy lépjen ebből a környezetből ne próbáld már visszafogni és degradálni, mint az apja! Ráadásul fars infókkal! Tud 145-ből is önállósulni s ha nincs annyi bevétele akkor még mindig ott a kolesz mint lehetőség! Ettől bármi csak jobb lesz! 17
2021. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
82%
Akkor hajrá. Vagy elviseled a hülye apádat, vagy egy penészes putriban nélkülezve éldegélsz egyik napról a másikra. Azért a mostani helyzetnél nem csak jobb lehet
2021. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rosszul kozelelíted meg kicsit a dolgot. Nem elnyomni kellene magadban ezt. Ha elnyomod az további problémákhoz fog vezetni.

Kevés fizetésed ahhoz higy egy lakást bérelj? Bérelj szobát. A lakótársal egyeztetek meg előre szabályokban pl felvihettek-e embert vagy sem stb. Hidd el az a nyugalom ami ott lesz az mindenért kárpótolni fog. Mindenféleképpen szobát vegyél ki először, nagyon sokan kezdik így, semmi rossz nincs benne.

2021. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
89%
Most néztem vissza higy azon vitatkoztak hogy nehéz nem elég egy albérletre. Persze. Ezért kell szobát bérelni. Nem tudom higy nem jutott az eszébe senkinek. Ha nem akkor tönkremegy lelkileg. Nem szabad várni. Nem élhet le egy életet egy ilyen emberrel.
2021. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Én Erdélyben lakom, egy kisebb vállalkozásom van egy szalonban bérlem a helyem mint manikűrös havi 180 euróért, a város ahol lakom elég kicsi és nincs sok lehetőség. Na most a helyzet, hogy a havi keresetem változó van amikor keresek havi 350 eurót ilyen pl Karácsonyi időszak meg a nyári szezon, amiből lejön ugye a 180 eurós bérem a könyvelőmön ami 50 euró és az adók ami még vagy 50 s ezek azok a hónapok mikor szezon van, de vannak olyan hónapok hogy csak 200-250 eurót keresek egy hónapban. Tudni kell hogy manikűrös a városban annyi van mint a szemét, tanitóképzőn végeztem és mindig is manikűrös szerettem volna lenni amolyan álom munka nekem, és nagyon szeretem. Próbáltam olcsóbb helyen széket bérelni ami 100 euró a legolcsóbb de ott nem volt kliensem ezért mentem át a drágább szalonba. egy köröm építés nálam 16 euró többet is próbáltam kérni de úgy már sokalták. Nem szeretnék szakmát váltani mert ez az egyetlen amit még tényleg tiszta szívemből szeretek. Na de a lényeg, ebből próbálok spórolni ami még meg marad nekem kézben mivel anyagot is kell vennem és elég drágák, elég rosszul állok ahhoz hogy elköltözzek, pár hónapon belül biztos felkopna az állam és ugy ahogy írtátok is végkép nem akarnám magam hozzá visszasírni hogy hazaengedjen..

Mindenkinek nagyon szépen a válaszát és sokat segít már a rengeteg támogatás is. Nagyon jól esik :)

Barátaim, akiknek rendes, szerető szüleik vannak az nagyon becsülje meg és szeresse őket, mert nagyon sokat számít egy ember életében a családi háttér. És akinek lesz/van gyereke az mutasson példát és nevelje tisztelettudó, szerető, törődő felnőtté. Mindenkinek mégegyszer köszönöm a segítséget! Mindenképp megfogadom a tanácsotokat és megpróbálok még egyszer utoljára széllel szembe menni hogy ne vesszen kárba a ti segítségetek sem és ne legyen csak egy elvesztegetett idő egy idegen lányért. :) <3

2021. aug. 18. 14:24
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

De még mindig nem értem miért kell áldozatnak lenned. Miért választod ezt az utat? Nem kell ezt választanod. Te ezt akarod választani. Tűrni tűrni tűrni amíg lelki roncs nem leszel? Bocs de ez a széllel szemben megyek dolog marhaság. Apád soha sem fog megváltozni.

Nem lehet abban a kisvárosban szobát bérelni?

2021. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Nálunk egy "szoba" bérlés 100-150 eurónál kezdődik.:) ha lenne olyan ismerősöm aki szívesen elköltözne velem akkor normális hogy már nem lennék otthon de jelenleg nincs. :)
2021. aug. 18. 14:39
 30/42 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem mi ebben a vicces.
2021. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!