Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek ez bunkóság?

Szerintetek ez bunkóság?

Figyelt kérdés
a barátomnak az unoka tesója át jött hozzánk teszem hozzá kicsit bunkó. vettem direkt sört neki meg a barátomnak,haza hozta a barátomat elérte a benzin pénzt mert haza hozta és volt nekem egy doboz cigim de neki is volt..és mindig az enyémből vett elszívta a doboz cigimet miközben neki ott volt,semmi mizu veled,én kérdeztem meg.mindegy nem kicsinyeskedtem,de ha ott van neki a cigije ami ráadásul teli is volt,akkor miért az enyémet szívta el,a másik meg holnap megyünk haza barátommal a szüleihez,kedvem sincs menni de muszáj,de az anyja haza visz minket kocsival,és elkéri a benzin pénzt amit nekem kel fizetnem hát semmi kedvem:( szerintetek olyan egy Spurok,tegnap így is a barátommal mentünk vásárolni, és egy 70 ft os pudingot nem engedte meg pedig nekem is van meg neki is van pénze.. már elég volt ebből..
2013. jún. 7. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Írd le még egyszer, értelmesen megfogalmazva és mondatokra, bekezdésekre tagolva, mert így érthetetlen az egész.
2013. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát igen,kicsit ideges voltam és dőlt belőlem..
2013. jún. 7. 19:53
 3/9 A kérdező kommentje:
szval a barátom szülei mindig mikor haza visznek minket elkérik a benzin pénzt,ezzel nem is lenne baj,de tegnap a barátom uncsi tesója át jött direkt vettem sört jó oké meg sem köszönte vettem magamnak egy doboz cigit,le tettem az asztalra d neki is volt teli doboz,de az enyémet szívta el direkt,meg sem köszönte.. már annyira elegem van ebből a családból..,és holnap megy haza a barátom a szüleihez nekem semmi kedvem,mert majd megint elkérik a benzin pénzt:(
2013. jún. 7. 19:56
 4/9 GuitarrGuy válasza:
100%
a benzin pénzt még valamennyire meg lehet érteni mert tényleg kurv@drága, amúgy a többit nézve egy f@szkalap.
2013. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A benzin pénzt csak neked kell kifizetned, vagy a kedves párodtól is elkérik?


Amúgy én komolyan elgondolkoznék, hogy érdemes-e egy ilyen férfival együtt lenni. Ha már most sajnál tőled egy pudingot, akkor mi lesz ha gyereketek is lesz?

2013. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igen ez így van mind kettőnktől elkéri... a benzin pénzt. de ez a cigis dolog is.. meg mikor vagyunk boltba és 100 ft rol van szó azt is sajnálják..
2013. jún. 7. 20:03
 7/9 anonim ***** válasza:
A benzin pénz oké, nyilván közösen kell a pároddal kifizetnetek, ezzel így nincs akkora baj, úgy gondolom. A barátod unokatesója tényleg egy jó nagy bunkó.
2013. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem a benzin pénz se oké.. ha annyira drága, ne tartsanak fenn autót, meg amúgy is, nem hiszem, hogy olyan messzire vinnének, amin bármi is múlik
2013. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy sz.rrágó f.szkalap.
2013. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!