Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bunkóság lenne arra kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne arra kérni a férjem, hogy ne adjuk el a kocsim, mert én inkább azt használnám?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon szereti az autókat, pár éve vett magának egy hulladrága telepjárót. Én azt alig használtam, mert nagyon béna sofőr vagyok, plusz még vezetni is féltem egy olyan nagy autót. Egészen eddig egy apró autóm volt, azóta az enyém, hogy megszereztem a jogsit, de a férjem már évek óta rágta a fülem, hogy cseréljük le, mert szar és öreg. Tényleg az, de én nagyon szeretem, és énnekem pont megfelelő volt. De végül belementem, vettünk egy új, nagyon jó autót, de megvallom őszintén, most, hogy vezetnem kell az új autót, én ebben nagyon félek, ez már nem béna nőknek készült. A régi kocsimat szeretném használni, de a férjem már árulja - érthető módon, hiszen azt mondtam, teheti. Nagyon bunkóság lenne megkérni, hogy ne adja el?

2013. jún. 6. 16:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne bunkóság...ha egyszer azt szereted,ahhoz ragaszkodsz?Biztosan megérti.
2013. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el neki hogy nem szereted a nagyot vezetni, nem "érzed" a kocsit, és neked a kicsi áll hozzád közel.. így biztos megérti szerintem...

De mindenképp közöld vele

2013. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
3 kocsit fenntartani elég értelmetlen dolog, vagy a régit vagy amit vettetek neked, el kell adni nincs mese
2013. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond el neki! Neki is az a fontos, hogy te épségben hazaérj. De ha nem feltétlen ahhoz az autóhoz ragaszkodsz, lehet venni újabbat is, ami kicsi. Nagyon sok kis autó van.
2013. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha lerobbanás előtt áll a kicsi kocsi, éveinek és kilométereinek száma már kezd vészesen közeledni a selejtezési állapothoz, akkor adjátok el, amíg tudjátok.


Miért nem egy másik kisautót vettetek? Előbb utóbb meg fogod szokni a másik autót is, amúgy, csak gyakorolj vele sokat.

2013. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal egyszerűbb lenne az életed, ha megtanulnál rendesen vezetni. Egyáltalán nem ciki elmenni egy autósiskolába jogsival se, és venni pár órát. Mindenkinek jobb lenne: neked, mert nem félnél, meg az összes többi autósnak is, akiket esetleg veszélyeztetsz a "bénaságoddal".
2013. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy nem érzed biztonságban az új autóban, úgy érzed, túl nagy és nem tudod jól vezetni (merthogy ugye ez itt a probléma). Lehet, hogy ez a problémád megoldódna, ha pl. elmennél egy vezetéstechnikai tanfolyamra, vagy más ilyesmire. Ha utána ügyesebb lennél, lehet, hogy meg is szeretnéd az új autót (főleg, ha tapasztalod, hogy az új autóban az ABS, kipörgésgátló stb. mennyit segít egy veszélyes helyzetben). Ha nem, akkor igazán mindent megtettetek, de a biztonságérzet akkor is fontos: ha a régi autóban volt, az újban meg nincs, akkor a régivel kell járnod (vagy rosszul lett kiválasztva az új, pl. túl nagy). A folyamat alatt pedig szüneteltessétek az autó hirdetését.
2013. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azért nem kisautót vettünk, mert a férjem nem akar kisautót, azt sem bírta elviselni, hogy én egy kisautót vezetek. Az új autó tényleg kurv@ drága volt,szóval szeritem a férjem nem örülne, ha kiderülne, feleslegesen vettük, mert nem fogom használni. A régi kocsim elég topi, öreg, de én tényleg szeretem.
2013. jún. 6. 16:48
 9/22 anonim ***** válasza:
Áruld el légy szíves,milyen fajta az új autó? :)
2013. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Irigylem a problémáidat ...
2013. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!