Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a bajban tudja meg az...

Tényleg a bajban tudja meg az ember, kire számíthat?

Figyelt kérdés
Covidos vagyok, itthon a gyerekkel. Anyámékon, egy kolléganőn és a szomszédon kívül senkinek eszébe nem jut, hogy van e mit enni, de még csak az sem, hogy élünk e egyáltalán. Anyós is szerdán hívott, jól kifaggatott, szörnyülködött, de nem kérdezte meg, hozzon e valamit, amit felakaszt a kilincsre. Még egy telefont sem ereszt meg. Sem sógornőm, sem a gyerek apja.
2021. nov. 20. 14:11
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Egy szomszédot kértem meg, hogy váltsa ki a gyógyszerem. Szüleim nem jöttek, mert más településen laknak.
2021. nov. 20. 14:32
 12/36 anonim ***** válasza:
76%

Most már te is tapasztalod...

Sajnos sokan ilyenek,de fordított helyzetben nekik is rosszul esne.

2021. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem kell itt tobzódni az ajtóban. De mondjuk egy tányér étel jól esett volna, mikor megmozdulni nem bírtam
2021. nov. 20. 14:35
 14/36 anonim ***** válasza:
64%

Szidod őket a hátuk mögött, de szépen kérni nem tudsz?

Nekem az tud fusztráló lenni, ha nekem kell kitalálni a másik problémáját, és ha nem megy én leszek a rossz

2021. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
50%
Tudod, a legtöbben megvárják hogy segítséget kérj, nem tolakodnak hogy húha, most meg lehet mutatni milyen jófejek: felnőtt emberről feltételezik hogy van szája. Anyósokkal szemben nagyon hamar átmennek hárpiába a menyek, hogy mit tolakodnak.
2021. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
72%
Igen, és jegyezd meg, hogy a bajban ki volt, aki segített, és ki aki nem.
2021. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
68%
Ja, hogy ex-anyós ráadásul. Most komolyan, ha nem kérded meg hogy segítsen, mit vársz? Érdekes egyébként hogy első körben anyósodat szidod, második gondolatod csak az gyerekeid apja.
2021. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy miért várod hogy hogy olyan család ugorjon a gyerekeid apján kívül, akikhez már nem tartozol? És a kérdésedben az írod anyád segített, a válaszaidban már azt, hogy a SZÜLEID nem mentek. Szóval anyós- szidatáson kivül mi is a célod ha összevissza beszélsz?
2021. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
72%
Csak ugye az anyóst szidó okosoknak gondolkodni kéne hogy jé, a kérdező egyik szavával a másikat hazudtolja meg...
2021. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%
Igen, tényleg bajban derül ki. De nézd a dolgok jó oldalát, azért ez 4 ember, aki törődik veled. Nekem pl. senkim nincs, aki segítene, és gondolom mások is vannak így. :/
2021. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!