Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a bajban tudja meg az...

Tényleg a bajban tudja meg az ember, kire számíthat?

Figyelt kérdés
Covidos vagyok, itthon a gyerekkel. Anyámékon, egy kolléganőn és a szomszédon kívül senkinek eszébe nem jut, hogy van e mit enni, de még csak az sem, hogy élünk e egyáltalán. Anyós is szerdán hívott, jól kifaggatott, szörnyülködött, de nem kérdezte meg, hozzon e valamit, amit felakaszt a kilincsre. Még egy telefont sem ereszt meg. Sem sógornőm, sem a gyerek apja.
2021. nov. 20. 14:11
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nem, azt írtam, hogy anyáméknak eszükbe jutott legalább, hogy mit segíthetnek. A többiek is mondták, hogy szóljak. Azért egy olyan ember, aki eüs volt, illetve akinek a fiával együtt éltem 20 évig, szerintem kérés nélkül is fel kellene ajánlani a segítségét. Így a fián, a gyerek apján már nem is csodálkozom, hogy egy hét alatt, míg a gyerek volt beteg, majd most egy hete, mióta én vagyok beteg, eszébe sem jut, hogy esetleg segíteni kellene. Pedig 20 évig a p....csáját nyaltam mindkettőnek, mindig ők voltak a fontosak, mindig őket helyeztem előtérbe.
2021. nov. 20. 14:55
 22/36 anonim ***** válasza:
81%

Jaaaaaa, hogy ez ilyen anyós szidós kérdés, így már mindent értek.

Ja, pfejj, a szemetek, annyiranagyonigazadvan, sose keresd őket többet!

2021. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
86%
Mindig őket helyezted előtérbe? Hát ezzel megtanítottad nekik, hogy ők FONTOSAK, te meg egy senki vagy. Itt az eredmény.
2021. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdés célja nem az anyósom szidása volt. Elszomorít, hogy mennyire félre tudja ismerni az ember a másikat.
2021. nov. 20. 15:01
 25/36 anonim ***** válasza:
85%

24

Bocs, de ugy beszélsz mint akinek a 2 lábát vágták le, esetlek ütőere sérült.

Ne told már túl

2021. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
88%
Oké, hogy betegek vagytok, az rossz. De azért 2021-ben éhen halni nem kell attól, hogy nem mehetsz ki az ajtón! Wolt, foodpanda, Tesco és Auchan kiszállítás, kifli.hu elég széleskörűen el tudja látni az embert arra a pár napra. Sőt, uniparipa a gyógyszert is kiviszi.
2021. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Pesten, meg nagyvárosban igen. Vidéken még annyira nem elterjedt a dolog. 9 napja alig tudok kimozdulni az ágyból.
2021. nov. 20. 15:16
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Van telefonod, és rokonaid, ismerőseid. Ha valami gond van, akkor felhívod, és megkéred őket rá. De vannak olyan segítők is, akik hivatalosan erre vannak. A helyi önkormányzatnál tudsz érdeklődni, hogy kik azok. Amúgy igazán baj ez, hanem inkább kellemetlenség, és zavaró dolog, bár ezt mindenki másként éli meg. Ha halálos beteg lennél, na az mondjuk nagy baj lenne (szerintem)
2021. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
82%
Én is kórházban, műtét előtt tudtam meg, hogy "kire számíthatok", amikor nem kaptam érdeklődő SMS üzeneteket még műtét után sem (tudták, mennyire tartok tőle, félek az egésztől).
2021. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
#29 akkor érted, miről is próbálok beszélni. Semmi, meg
2021. nov. 20. 15:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!