Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen, hogy egy...

Létezik ilyen, hogy egy anyuka nem akarja, hogy a lánya boldog legyen?

Figyelt kérdés
Nem akarja, hogy megházasodjak, hogy legyen férjem, gyerekem. Gyereket a mai világra ne szüljek, a férfiak meg megbízhatatlanok. Folyamatosan lobbizik ellenük, sorolja a környezetben lévő rossz kapcsolatokat. Ha rá hallgatnék egyedül maradnék örökre. Nemtudom, hogy képzeli, hogy nekem baromira jó egyedül. Kb semmit nem tud az életemről, mert így semmiről nem számolok be neki.

2022. okt. 16. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Értelek, mivel gondolom már felnőtt vagy, ezért nem kell rá hallgatnod. Ha meg akarsz házasodni, tedd, de azt tényleg fontold meg, hogy kivel. Az anyádra pedig ne is figyelj oda, amikor ilyenekkel jön.
2022. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Persze, felnőtt vagyok. Nyilván van kapcsolatom, de ha rajta múlna senkim nem lenne sosem, mert neki senki nem felel meg.
2022. okt. 16. 09:23
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Gondolom az is ott van a háttérben, hogy Ő ne maradjon egyedül meg majd gondozd öreg korában. Egyáltalán nem ritka.
2022. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Persze, mintha a volt anyósom hallanám...

Neki se lett jó, másnak se legyen.

2022. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Az en exem anyja es nagyanyja addig furta a kapcsolatunkat, mig vegul szakitott velem. Sajnos van az a koldokzsinor, amit nem lehet elvagni, akarmekkora is a szerelem. A mai napig sem tudom, milyen szornyusegeket mondtak rolam neki, mindossze azt, hogy nagyon orultek a banyak, amikor en zokogva elkoltoztem. A legfajobb az, hogy mindaddig oket is kedveltem, es feltett szandekom volt, hogy ha leesnek a labukrol, segiteni, apolni fogom oket. Na ez a durva.
2022. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Az anyukád a saját frusztrációi, rossz tapasztalatai miatt viselkedik így, ő így akar "jót tenni neked" és szerinte akkor leszel boldog, ha elkerülöd azokat a helyzeteket, "hibákat", amit megtapasztalt. Neked viszont nem kell ezeket figyelembevenni, járd a saját utadat és aszerint légy boldog, ahogy neked jó.
2022. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazából megyek amerre én szeretnék, és amit a szivem diktál. Szerinte ésszel válasszak párt. Igazából miatta sosem mentem szét még, bár egyik párom sem szerette, érthető okokból.
2022. okt. 16. 11:34
 8/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindennek elhordja a barátomat, pedig nem is ismeri. Aztán mondja, hogy semmit nem tud róla, de amint mesélek neki róla ütőkártya a kezében. Nála min egy diploma és kb akkor áll szóba vele.
2022. okt. 16. 11:36
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Engedd el a füled mellett.
2022. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Azért ésszel (is) válasszál párt. A többit majd hosszú idő után meglátod. Az hülyeség, hogy nem sikerülhet egy jó kapcsolat, de az eszedet tényleg mindig használd, nehogy későn állj neki gondolkodni.
2022. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!