Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen, hogy egy...

Létezik ilyen, hogy egy anyuka nem akarja, hogy a lánya boldog legyen?

Figyelt kérdés
Nem akarja, hogy megházasodjak, hogy legyen férjem, gyerekem. Gyereket a mai világra ne szüljek, a férfiak meg megbízhatatlanok. Folyamatosan lobbizik ellenük, sorolja a környezetben lévő rossz kapcsolatokat. Ha rá hallgatnék egyedül maradnék örökre. Nemtudom, hogy képzeli, hogy nekem baromira jó egyedül. Kb semmit nem tud az életemről, mert így semmiről nem számolok be neki.

2022. okt. 16. 09:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igaz, de ő senkit nem akar nekem. Meg sem kérdezi, hogy boldog vagyok-e.
2022. okt. 16. 20:10
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neki mesélni semmit.


Szó szerint semmit.

2022. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van. Így semmit nem tud az életemről. Próbálna beleszólni, irányítani nem kicsit.
2022. okt. 17. 09:36
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen, de ez igazából nem rólad szól, hanem a saját élete, bajai tükröződése, ezért jócskán fenntartással kezelendő. Nem reális. Nem rólad szól, nem kell rá hallgatnod.
2022. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik mindenbe bele akarnak szólni. El kell őket kerülni.

Az én anyám pont fordítva látja a dolgokat, mint a tiéd. Erőltetné, hogy menjek férjhez és szüljek neki unokákat, pedig tudja jól, hogy én egyedül érzem jól magam.

Én viszont nem fogom a saját életemet elcseszni azért, hogy bárkinek is megfeleljek.

Szerintem te is tegyél így. Úgy élj, ahogyan neked jó! Ha családot szeretnél, akkor nyugodtan menj férjhez és legyenek gyerekeid. Nem kell anyádra hallgatnod. Ez nem az ő döntése.

2022. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, vannak ilyen önző, megkeseredett dögök szülő címszó alatt. Ugye, nincs semmihez se kötve a saját gyerek vállalás, míg örökbe fogadni egy idegőrlő procedúra, vagy hivatalosan jogsi nélkül sem vezethetsz.
2022. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Pontosan. Egyetértek, mindkettőtökkel.
2022. okt. 30. 21:15
 18/22 anonim válasza:
74%

Jaj hagyjuk már ezt az "ésszel válassz" közhelyet. Nyilván senki sem választ direkt rossz partnert. A jónak tűnő diplomás férfi is válhat asszonyverő hülyegyerekké.


Amúgy az én anyám is ilyen. Szerinte sem kell nekem senki, és maradjak itthon vele örökké. Sajnos már nem is biztos hogy valaha lesz valakim. Annyira belém beszélte ezt, hogy lelkifurdalásom volt ha "fiúztam". Ezért mindenkit eltaszítottam akivel jó lehetett volna. Gyakran álmodom azt, hogy van egy fiú aki szeret, de ez már csak egy álom marad 😔 mert képtelen vagyok rá. Egyszerűen egyre rosszabb. Szégyellem magam a fiúk előtt és egyből arra gondolok "anya mit szólna hozzá?"

Ezért én tényleg csak álmomban lehetek boldog valakivel.

2022. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
28%
Amúgy 26 éves vagyok.
2022. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
16%
18-19, te a saját stílusodnak köszönheted a kudarcodat, azzal taszítasz. Még azt sem érted, mit jelent az ésszel válassz, de felháborodsz rajt. Ideje lenne megismerkedned önmagaddal és ha rossz működést látsz, azon változtatni.
2022. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!