Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen, hogy egy...

Létezik ilyen, hogy egy anyuka nem akarja, hogy a lánya boldog legyen?

Figyelt kérdés
Nem akarja, hogy megházasodjak, hogy legyen férjem, gyerekem. Gyereket a mai világra ne szüljek, a férfiak meg megbízhatatlanok. Folyamatosan lobbizik ellenük, sorolja a környezetben lévő rossz kapcsolatokat. Ha rá hallgatnék egyedül maradnék örökre. Nemtudom, hogy képzeli, hogy nekem baromira jó egyedül. Kb semmit nem tud az életemről, mert így semmiről nem számolok be neki.

2022. okt. 16. 09:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel anyám mit mond. Élem az életem, semmit nem tud rólam.Sosem érdekelt, mi a véleménye a barátaimról,úgysem jó neki senki, és nálad is így lesz 19.es válaszoló. Mivel senki nem jó, ezért pont nem érdekel, kiről mi a véleménye. Neki az lenne jó, ha szexkapcsolatom lenne csak,mert a férfi nem köt le, csak jön és megy. Hiába tagadja. Nekem viszont normál élet kell, és nem az, hogy egyedül maradjak,hogy megfeleljek anyámnak.
2022. okt. 31. 12:22
 22/22 anonim válasza:
100%

"saját stílusodnak köszönheted a kudarcodat, azzal taszítasz."


Te egy atomfizikus vagy öcsém.

2022. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!